Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Riist- ja tarkvara arvustused

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas raen »

Pilt

Kuna vanad Sennheiseri kuularid jäid juba vanaks - nii moraalselt, kui füüsiliselt, oli aeg küps, et soetada uued.

Üldiselt on jäänud mulle mulje, et Sennheiser on kõrvaklappide tootjana üks asjalikumaid ja nii otsisin just selle firma nimekirjast endale uusi.

Tingimuseks oli, et oleksid võimalikult kinnised ja müra summutavad ja kvaliteetsed.

Sõelale jäid need - http://www.sennheiser.com/sennheiser/ho ... nes_502188

Need kuuluvad sinna kallimasse hinnaklassi, aga on ka iga krooni väärt -

konstruktsioon on väga robustne ja tugev, pole küll metallist detaile ja kõik on plastmassist, aga see on jäik ja ma ei näe ühtki sõlme, mis võiks ajajooksul järgi anda.

Need klapid on tugevalt summutavad - istuvad tihkelt kõrvade peale ja ümbritsev müra saab märgatavalt väiksem - ideaalne näiteks DJ-le, aga ka näiteks stuudios laulmiseks, kui ei taha, et mikrofoni lekiks kõrvaklappides kõlav sound.

Sümpaatne on ka, et kõik detailid on eraldi vahetatavad, juhuks kui midagi peaks siiski "alt hüppama"

Sound? Perfektne!

Puhas, detailne, aus ( st. ei pushi mingeid sagedusi, vaid edastab kõike võimalikult sirge ribana )

Oi, kuidas tuli kohe tahtmine nii mõnigi oma asi ümbermiksida - siit ju kraabib ja sealt mingi sagedus resoneerib ja kuidas kurat ma seda kõike küll varem ei kuulnud! :-)

Omapärane on see, et juhe väljub mitte vasakult poolt, nagu tavaliselt, vaid paremalt ja juhe on üsna lühike - 1,5 m. Kui jääb lühikeseks, tuleb kasutada pikendust, või osta pikem asendusjuhe.

Nagu öeldud, need klapid ei istu mitte üle kõrvade, vaid kõrvade peale, seega pole need suured ja kobakad, vaid mõnusalt pisikesed ja kerged. Keda ei häiri surve kõrvalestadele, selle jaoks ideaalsed.

Väärt ost!
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas Seidy »

olen natuke ise ka neid kasutanud oma mdr-7506 kõrvalt ja mind häirib just see, et nad on kõrvade peal.
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas PriitS »

Seidy kirjutas:olen natuke ise ka neid kasutanud oma mdr-7506 kõrvalt ja mind häirib just see, et nad on kõrvade peal.
Suured kõrvad ? ;) Kusjuures nina ja kõrvad pidid inimesel eluaeg kasvama...
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas Seidy »

kui väiksed kõrvad sul on, et need sennud pole kõrvade peal? :D
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas PriitS »

selge, ma sain aru et sa rääkisid Sony klappidest. Ise pooldan ja oman ka 7506 seeriat.. tõesti väga ühtlase soundiga. Senni sound jälle ei meeldi eriti, kuidagi liiga võõras mu kõrvadele.
PriitS kirjutas:
Seidy kirjutas:olen natuke ise ka neid kasutanud oma mdr-7506 kõrvalt ja mind häirib just see, et nad on kõrvade peal.
Suured kõrvad ? ;) Kusjuures nina ja kõrvad pidid inimesel eluaeg kasvama...
madpac
Tegija
Tegija
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Dets 2009, 17:33

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas madpac »

Kusjuures sagedusriba kohalt vaidleks vastu. Olen nüüdseks juba mitu aastat neid klappe kasutanud ja lõpuks olen täheldanud seda, et madalad (ja veidi ka kõrged) on kõvasti üle pushitud.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Sennheiser HD 25-1 II - kõrvaklapid

Postitus Postitas raen »

madpac kirjutas:Kusjuures sagedusriba kohalt vaidleks vastu. Olen nüüdseks juba mitu aastat neid klappe kasutanud ja lõpuks olen täheldanud seda, et madalad (ja veidi ka kõrged) on kõvasti üle pushitud.
Ju siis on mu vanad kuularid, millega võrrelda sain, selles osas täielik SOS :D
Vasta