MIDI kaabel arvutisse

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas Seidy »

oxygen'idel, tundub, et kohati on mingid probleemid. võid vaadata veel igaksjuhuks muid alternatiivseid variante.
kui midiklaveril on juba usb auk olemas siis peaks ka midi läbi selle liikuma niiet eraldi pole vaja midagi muretseda
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas Manchoa »

pigem tasuks MIDI TO USB interface osta. See kaabel on mõeldud Gameporti ühendamiseks, igal vähegi korralikul helikaardil peaks siiski MIDI sisend olema...
TY
madpac
Tegija
Tegija
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Dets 2009, 17:33

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas madpac »

M-Audio klaveritel on arvutiga ühendamiseks vajalik usb kaabel olemas. Juurde pole midagi vaja. Midi-suhtlus käib sel juhul täielikult läbi usb.
Notta
Algaja
Algaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Mär 2010, 18:28

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas Notta »

Ühesõnaga kui tahaks midi klaverit siis oleks M-Audio oma hea kuskil 2000 - max 3000 et ajaks asja ära küll. Pole pro ka veel et alles õpin seda värki.
alland
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 63
Liitunud: 15 Juul 2009, 20:13

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas alland »

Notta kirjutas:Nüüd tekkis küsimus et kui ma saan juhtmed kaasa USB ühendusega ja saan kohe arvutisse panna kas mul siis läheb ka vaja seda MIDI converterit? Mu helikaardil MIDI in/out asja pole ja see oli kohe arvutiga kaasas et kas vajab see mingit spetsiaalset vidinat sinna vahele? Muidu sooviks oleks osta m-audi oxygen 61-te.
Juhtmed iseenesest ei olegi nii olulised, kuigi need võiks klahvidega kaasas olla. Oluline, et klaviatuur oleks USB väljundiga, siis ta on arvuti jaoks nagu USB seade ja ja käib otse USB pesasse, konverterit ei ole sel juhul tarvis. Enamus neist USB-Midi klaviatuuridest tunneb Windows ära kui USB-MIDI sisendseade ja on nn otsekohe kasutatav.

Olenevalt sellest, mida tegema kavatsed hakata, võid hakata puudust tundma aftertouch klahvidest, kui juba raha juurde said :) siis äkki venitab selle ka välja (kui M-audiost rääkida, siis nt Axiom 61)
Korg KronosX & M3 & Pa2x Pro • NI Komplete 7 & Kore 2 • Reaper • Ableton • Omnisphere • soundcloud.com/allandd
Notta
Algaja
Algaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Mär 2010, 18:28

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas Notta »

Ma ei saa hakata puudust tundma sellest mida ma ei tea :D. Vaatab veel, kuid arvatavasti kavatsen osta kasutatud pilli kuskilt ja loodetavasti ikka selle mis nagu tahan, kui axiom 61 hea hinnaga saan siis nüüd tean et tuleks ka seda pilli kaaluda.
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas Seidy »

kui axiomi välja ei pigista siis võibolla saad siit isegi natuke alla kaubelda:
http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=42034
madpac
Tegija
Tegija
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Dets 2009, 17:33

Re: MIDI kaabel arvutisse

Postitus Postitas madpac »

Julgen ka Axiom61 soovitada, kuna ise kasutan seda igapäevaselt.
Vasta