Kas sina usud sensitiividesse?

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas raen »

Et siis?
Ivar
Äss
Äss
Postitusi: 213
Liitunud: 30 Okt 2006, 14:12

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas Ivar »

Ei :roll:
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas enar »

Sõltub, keda sa nende sensitiivide näol silmas pead. Se nagu suht lai mõiste, mille alla peaksid mahtuma igatsugu tervendajad, liiga kauaks naabrinaise juurde peatuma jäänud abikaasade ülesleidjad, tuleviku ennustajad, vaimudega jutustajad, muidu soolapuhujad ning ilmselt terve hulk muid tegelasi.

Sensitiiv on inimene, kes on paranormaalsel teel võimeline vastu võtma informatsiooni sõltumata teadaolevatest normaalsetest meetoditest. Ehk kui kõik inimesed oleksid värvipimedad ning mõistete nagu roheline ja punane asemel oleks meil terve hulk uusi mõisteid kirjeldamaks halli erivaid varjundeid, siis need mõned üksikud, kes näeksid värve, oleksid sensitiivid.

Enamus meist õnneks näeb värve, aga meil pole õrna aimugi, mis meil nägemata jääb. Võib-olla mõni näeb midagi, mida mina ei näe või ei kuule või ei haista või misiganes. Nii et usuga pole siin midagi pistmist. Kui nad midagist huvitavat näevad, lasku käia ning andku mulle kah teada :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas raen »

Mina näiteks usun nendesse! Ravitsemise osas.

Maailm meie ümber on väga suuresti kaemuslik, ehk siis sõltub sellest, kuidas me tahame seda näha. Näiteks, kui ikka väga uskuda, et olen haige, siis varsti olen ka.

Sensitiiv-ravitseja-nõid-kesiganes on enamasti hea psühholoog ja ka muidu mõjuv isiksus. Kui ta suudab panna inimese uskuma, et ta omab "tervendavat jõudu", siis tal ongi tervendav mõju. Aga mõistagi pole tegelikult abiks mitte see sensitiivi väidetav "jõud", vaid inimese usk selle jõu olemasolusse.

Seega, imearstid on minu arusaamist mööda nõrkadele, kes ise endale "imearstiks" olla ei suuda.

Ja ma ikka imestan, kui palju selliseid nõrku ( et mitte öelda, rumalaid ) leidub, kes oma viimased säästud mustlas-eidele viivad. Ja kuidas leidub ahneid inimesi, kes teiste nõrkust oma rikastumiseks ära kasutavad.

Olen lugenud, et vanasti ei tohtinud tõeline kung-fu meister-õpetaja oma õpilastelt raha võtta. Seepärast nad olidki tema juures teenijaks ja tasusid niimoodi.

Sama poliitikat peaks ka ( õiged ja aatelised ) imearstid rakendama.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas raen »

PS. Miks ma üldse küsisin? See oli meil täna raadios "Suu puhtaks" rubriigi teema ja väga põnevaid kuulaja kõnesid tuli ... :)
Kasutaja avatar
hall kass
Tegija
Tegija
Postitusi: 44
Liitunud: 10 Juun 2007, 22:53

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas hall kass »

raen kirjutas:Mina näiteks usun nendesse! Ravitsemise osas.

Maailm meie ümber on väga suuresti kaemuslik, ehk siis sõltub sellest, kuidas me tahame seda näha. Näiteks, kui ikka väga uskuda, et olen haige, siis varsti olen ka.

Sensitiiv-ravitseja-nõid-kesiganes on enamasti hea psühholoog ja ka muidu mõjuv isiksus. Kui ta suudab panna inimese uskuma, et ta omab "tervendavat jõudu", siis tal ongi tervendav mõju. Aga mõistagi pole tegelikult abiks mitte see sensitiivi väidetav "jõud", vaid inimese usk selle jõu olemasolusse.

Seega, imearstid on minu arusaamist mööda nõrkadele, kes ise endale "imearstiks" olla ei suuda.

Ja ma ikka imestan, kui palju selliseid nõrku ( et mitte öelda, rumalaid ) leidub, kes oma viimased säästud mustlas-eidele viivad. Ja kuidas leidub ahneid inimesi, kes teiste nõrkust oma rikastumiseks ära kasutavad.

Olen lugenud, et vanasti ei tohtinud tõeline kung-fu meister-õpetaja oma õpilastelt raha võtta. Seepärast nad olidki tema juures teenijaks ja tasusid niimoodi.

Sama poliitikat peaks ka ( õiged ja aatelised ) imearstid rakendama.

Noh, eks "õigeks ja aateliseks" kipub neist enamus end tituleerima ja kui rahas tasumise asemel hakkaksid jüngrid neid teenima, võib asi minna selleni, et jüngreid hakataks kasutama orjatööjõuna või tõmbama neid mustadesse afääridesse.
Selliseid, kes ei aja ravitsedes taga hiigelsummasid ja ei viska vaeseid ukse taha, on väga vähe. Kuid ka patsientide kapsaaeda tuleb kivi visata - nende seas on jube palju vampiire, kes usuvad, et ravitsejad ongi vaid nende tasuta ihuarstideks loodud, ise ei olda nõus tervenemisprotsessile kaasa aitama, vaid ravitseja peab kõik kandikul kätte tooma, mida ta muidugi ei suuda, kui patsient kõik uuesti tuksi keerab...
Samuti määrab protsessi käiku ravitseja ja patsiendi omavaheline sobivus - isegi kui satuvad kokku õige ravitseja ning asjalik patsient, võib juhtuda, et ravitseja meetodid lihtsalt ei sobi patsiendile.


Kui huvitab, siis selliste teemade põhikoht on Para-webi foorum.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kas sina usud sensitiividesse?

Postitus Postitas raen »

rahas tasumise asemel hakkaksid jüngrid neid teenima, võib asi minna selleni, et jüngreid hakataks kasutama orjatööjõuna või tõmbama neid mustadesse afääridesse
Tõsi ta on. Ja siis tekivadki olukorrad, kus ema-isa sunnivad oma väikesi lapsi kusagil koobastikus koos ise-endaga maailmalõppu ootama. Või tehakse massisuitsiide kusagil ameerika rantchos. Jube! Idioodid ... :shock:
Vasta