Kui otsid korralikku helikaarti ...

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Kui otsid korralikku helikaarti ...

Postitus Postitas raen »

... siis siit leiad just ühe sellise - http://www.esi-pro.com/viewProduct.php?pid=43&page=1

Mille poolest see teistest parem on, loe siit - http://www.digit-life.com/articles2/esi ... index.html
Bladetone
Tegija
Tegija
Postitusi: 46
Liitunud: 13 Mär 2005, 21:39

Postitus Postitas Bladetone »

Tundub väga sheff, ongi helikaart vaja osta.
Pillipoest saab selle 3150eek'ga

http://www.pillipood.ee/pt/233/cmnt/33793/
Kait
Algaja
Algaja
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Juun 2005, 11:26

Postitus Postitas Kait »

Hehe...lausa orelite alla liigitatud. Igatahes näeb hea välja...
mxer
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 15 Juul 2005, 21:30

Postitus Postitas mxer »

kas keegi oskaks mulle soovitada m6nda head helikaarti kinnaklassis 1000 - 1500 v6i siukse rahaga pole midagi helikaardi ostmisel teha?
ma ei jaga nendest kaardi v2rkidest midagi aga uut kaarti on mul vaja sest mul on praegu mingi sisseehitatud jura mis koguaeg vaikselt sahiseb ja 6nnetuseks mitte kindlal toonil
:(
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Usun, et kõige odavamam helikaart, millega sa ka midagi TEHA saad, on M-Audio Audiophile 2496. http://www.musiccenter.ee pakub seda 1990 krooniga. Ma tõesti soovitan sul MITTE osta suvalisest arvutipoest suvalist SoundBlasterit vms.
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Helikaartidest:

Postitus Postitas Muhv2003 »

Kardan et hinnavehamik 1000-1500 kr eest mingit normi kaarti eisaa millega musa teha normaalselt, k6ige soodsam millega vele kannatab musa teha on ilmselt Esi Julia kaart, mida myyakse ka eestis vist.
Ise kasutan veidi suurema arvuga sisendite ja v2ljunditega helikaarti:
Esi 1010, seda julgen kyll igale muusika tegijale soovitada, hinnaklass on umbes 5000 kr.
Martin
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Helikaartidest:

Postitus Postitas Muhv2003 »

Yks helikaart millega yritatakse laialdaselt musa teha ja mille hinnaklass on soodsam on Creative helikaardid, paraku nende kaartidega kyll väga hea musa teha pole. Olen seda ise kogenud, nende kaartidega on ntx -Cubase all Driveri probleemid jne. Igal juhul tasuks eelistada Esi firmat mis on ka ysnagi soodsa hinnaga ja eesti poelettidel olemas.
Conflict
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Apr 2006, 21:57

Postitus Postitas Conflict »

pooleteise tonni eest saab kenasti m-audio audiophile 2496, mis on oma hinna kohta täiesti korralik kaart. Ja igal juhul parem kui misigane audigy või soundblaster, kuna neil pole pahatihti toimivaid asio draivereid.
m-audio stuffi saab beestingust ja stanfordist (raua 1)
PriitA
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:25

Helikaart ESI Juli@

Postitus Postitas PriitA »

Kas keegi on juba selle kaardi OMANIK ja oskab miskit nö. NEGATIIVSET lisada või on ta tõesti HEA kaart? ESI Juli@ hind pillipood.ee (2500.-)

Samas leidsin sealt ka ESI ESP1010 (4692.-)
http://pillipood.ee/index.php?lang=est& ... id=1218333
Pisut kallim aga tundub perspektiivikam. Kui kellegil kogemust paluks infot?
Bladetone
Tegija
Tegija
Postitusi: 46
Liitunud: 13 Mär 2005, 21:39

Re: Helikaart ESI Juli@

Postitus Postitas Bladetone »

PriitA kirjutas:Kas keegi on juba selle kaardi OMANIK ja oskab miskit nö. NEGATIIVSET lisada või on ta tõesti HEA kaart? ESI Juli@ hind pillipood.ee (2500.-)
Jah ma üsna hiljuti ostsin selle kaardi. Ma miskit negatiivset ei oska küll öelda, võrreledes minu eelmise, integreeritud soundiga on sound puhtam küll ja latentsus on sekventseris väga oluliselt väiksem.
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Postitus Postitas juuliusaugust »

Ma ka pool aastat kasutanud seda. Negatiivne on vast see, et tal pole mikri väljundit. Muidu heli väga hea ja mussi kannatab ka teha.
Ahh jaa... draiverid vahest jamavad, aga see väga väike probleem.
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Vanasti käisid igasugused mikrofonid ikka sisenditesse ;)
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Postitus Postitas juuliusaugust »

[Vanasti käisid igasugused mikrofonid ikka sisenditesse ]

Sisendisse ikka jah. Öösel unise peaga ei kontrolli, mida kirjutan :)[/quote]
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Negatiivne on vast see, et tal pole mikri väljundit
Ma arvan, et see küll puudus pole. Pigem on hea, et seda kaarti pole mingi integreeritud eelvõimuga narritud. Kui tahad korralikku signaali sisse saada, pead niikuinii kasutama eraldi mikri eelvõimu. Seega, milleks mingi odav ja vilets funktsioon, mida kasutada nagunii ei kannata.

PS. Mida sa nende draiverite-jamade all mõtled?
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Postitus Postitas juuliusaugust »

Draiverite jama all mõtlen seda, et nt. kui kuulan mussi, siis mõnikord hakkab muusika väga aeglaselt mängima (nagu tempo oleks väga alla tõmmatud). Siis on vaja korraks vahetada internal clock external clock'ga ära ja siis tagasi jälle internal clock'le, siis hakkab jälle normaalselt mängima. Aga seda jama juhtub üsna harva.
Vasta