Minu uitmõtted...

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Minu uitmõtted...

Postitus Postitas DJ Elf »

Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Miskipärast sain kätte ainult pooliku faili ... :roll:

Aga selle baasil, mida kuulata sain, tuleb tunnistada, et sul on vaieldamatult oma äratuntav käekiri. Kohati veidi kakofooniline ( st. muusikalises mõttes mitte just väga hästi kokku sobivad kooskõlad ) aga sellest hoolimata ( või, kes teab, äkki just tänu sellele ) värsked ja huvitavad mõtted.

Ja mis minu jaoks eriti meeldiv, sinu musa on aktiivne, positiivne ja läbinisti happy.

Soundid mõjuvad ootamatult ja värskelt. Küll on aga kogu kupatus pisut liiga masinlik. Kas Fruitys pole mingit randomize vm funktsiooni, millega asjad omavahel pisut nihkesse ja korrapäratumaks ajada?
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Postitus Postitas DJ Elf »

raen kirjutas:Miskipärast sain kätte ainult pooliku faili ... :roll:

Aga selle baasil, mida kuulata sain, tuleb tunnistada, et sul on vaieldamatult oma äratuntav käekiri. Kohati veidi kakofooniline ( st. muusikalises mõttes mitte just väga hästi kokku sobivad kooskõlad ) aga sellest hoolimata ( või, kes teab, äkki just tänu sellele ) värsked ja huvitavad mõtted.

Ja mis minu jaoks eriti meeldiv, sinu musa on aktiivne, positiivne ja läbinisti happy.

Soundid mõjuvad ootamatult ja värskelt. Küll on aga kogu kupatus pisut liiga masinlik. Kas Fruitys pole mingit randomize vm funktsiooni, millega asjad omavahel pisut nihkesse ja korrapäratumaks ajada?
Mingid seesugused asjad on Fruitys olemas küll. Lisaks on seal veel hunnik asju, millest saan aimu kas teiste Fruity-vendade loomingu järgi või siis millest ma ehk tean, aga mille kasutamise pean veel käppa saama. Eks aeg näitab, mis saab.

Muuseas küsiksin nõu-läks vahepeal meelest. Sellel lool sai bass liiga nõrk. Tehtud on ta Fruity Slayeri basskidra presettidega. Muid genekaid või sämpleid ma sellesse bassiliini heameelega juurde ei topiks-seega, kuidas saaks bassi tugevamaks keerata, nii et allikad jääksid samaks?
Vasta