DJ Elf-My visit to Freyja

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

DJ Elf-My visit to Freyja

Postitus Postitas DJ Elf »

http://paadikapten.googlepages.com/MyvisittoFreyja.mp3

Üle hulga aja sai midagi kokku keeratud.... Kas lugu meeldib või ei, pole oluline, aga sooviks tagasisidet saada sageduste osas. Nimelt see on mu esimene katsetus, kus ma põhjalikumalt ekvalaiserite hingeellu süüvida proovisin. Algatuseks siis Fruity 7 band ekva igasse kanalisse, peaaegu kõik instrumendid lasin ekvast läbi (v.a. osad trummid alguses, keskel ja lõpus, kuna need olid Fruity FPC omad), kasutades siit foorumist leitud nõuandeid Raenult ja enda kõrvakuulmist. Võimendil olid tämbrinupud neutraalis, mõnikord kontrolliks keerasin neid peale uurimaks, kas midagi liialt ei saanud. Kontrolliks kasutasin suuri kõlareid võimu taga, pisikesi pleieri kõlareid arvuti küljes ja kaht paari juustusid klappe. Ka sai regullimist tehtud kahes jaos-enne iga kanal/instrument eraldi ja siis kogu mix, kuhu siis vajadusel veel korrektuure lisasin. Ka üldmiksile andsin ekvalaiserit maitsta.

Minul on igatahes nüüd nii, et pisikesed kõlarid ei hakka plärisema ega kiunuma ja võimendil võin bassi ning kõrged rahuga põhja keerata, ilma et suured kõllid kontrollimatult jõrisema või kiunuma kukuks, samas saan kuulata ka neutraalasendis tämbrinuppudega (Winampi enda ekvalaiserit ma ei kasuta, see teeb heliga väga perversseid tempe).

Lugu on 3:44 pikk ja lõpeb plahvatuselaadse heliga-mainin seetõttu, et enda lugusid tirides olen mõnikord saanud nad poolikuna kätte, s.t. lõpust on jupp ära hammustatud. Õnneks pole see pidevalt esinev nähtus, mis tähendab, et lood jäid kodukal terveks ja asi võib vabalt olla netiühenduses.
Vasta