Cosmithex - C-Space

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
hypnotiza
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Jaan 2007, 20:18

Cosmithex - C-Space

Postitus Postitas hypnotiza »

esimene post ja ka esimene loo tutvustus siin foorumis!
ootame siis vastukaja!

täname!

Tiri siit
Viimati muutis hypnotiza, 12 Veebr 2007, 00:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Pean kohe hakatuseks tunnistama, et selline pelgalt mõne takti pikkusele muusikalisele informatsioonile üles ehitatud muusika on minu jaoks masendavalt igav. Selles mõttes, et kogu lugu ongi sisuliselt ainult üks korduv motiiv. Ja puhtalt instrumentaalmuusika ( eriti veel selline, kus pole ühtki "päris" heli ) on mulle alati veidi tühi, kõle ja elutu tundunud ...

Aga OK, see on minu eelistus minu enda muusika puhul, ma ei tauni seetõttu teiste eelistusi.

Selles konkreetses heliribas aga meeldis mulle väga mõnusa kõlaga bass - hea pumpsuv sound ja delay on ka väga põhjendatud. See vaheosa, mis algas 1.53 on ka väga õnnestunud soundivalikuga. Mis asi see sul seal mängib, nagu synth-piano ja bell koos?

Samas jälle, jube tüütu on see DR-909 stiilis trummisound. Saan aru, et see muusikastiil nagu nõuaks just seda soundi, aga kõrv ootab juba midagi värskemat ...

Miksing tervikuna on aga väga ühtlane ja sagedused on minu arvates igati paigas.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Mulle ka läks tüütuks loo korduv ühekülgsus - vaheldust & mitmekesisust oleks vaja!

Aga väga meeldis see sooloheli, meenutas nagu summutatud kella vms. Mis asjaga see tehtud on? Mis hääl selline? Bass oli ka hea, nagu Raen juba ütles. Samas see TR-909 mind küll ei häiri, klassikalise tantsumusa helid tal ju. :wink:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Sanity
Algaja
Algaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Jaan 2007, 18:33

Postitus Postitas Sanity »

Mis asi see sul seal mängib, nagu synth-piano ja bell koos?
See on pianokell instrument, natuke reverbi sees leotatud.
Softiks on FL7 ja mõned pluginid.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Sanity kirjutas:Softiks on FL7 ja mõned pluginid.
Kui seda häält teeb FL, siis mina ei saa seda häält teha... Kui just äkki leian mõnel sündil sarnase hääle, aga siiski mulle meeldis just see konkreetne hääl selles loos siin. :wink:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Vasta