Helikaart kuni 1000 krooniga?

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Helikaart kuni 1000 krooniga?

Postitus Postitas DJ Elf »

Mõtlen tasapisi parema helikaardi peale. Aga ka nende hingeelu on mulle veel tume maa ja seega vajan nõu. Praegu on kindel vaid see, et tahan selle latentsuse võimalikult väikseks ajada-praegu on nii, et kui Fruitys buffer length´i nii maha keeran, et viivitus peale sünteka klahvi vajutust on ehk vaid aimatav, hakkab heli juba rõvedalt kõlama. Samuti võib mul veel rauda (mikser, kondemikker jne) ja softi juurde tekkida, seega ei tea ma, kui olulised on sisendid/väljundid ( millised ja kui palju neid olla võiks). Kui oluliseks MIDI pesa võib osutuda, ma samuti ei tea, kuna vana sünt on vene oma ja uus sõbruneb arvutiga läbi USB.
Milline kaart oleks parem-kas PCI siini või USB oma? Arvan, et võimalusel vaataks kasutatud kraami-eriti kui see kasutatud kraam on enne mõne muusiku käes olnud, lihtsalt usaldatavam info on siis. Efektid jms-kas on need olulised? Tõstavad vaid hinda minu arust, süntidel ja mikseritel kah efektid olemas ju.
Kui ka peaksin tutika ostma, siis väljamaalt ei hakka tellima, ikka Eesti piires, võimalusel isegi Tartust.
Kuni jaanuarini ma teen luuret, seega aega nõu ja kraami pakkuda on küll.

Nõuanded ja pakkumised siis oodatud...
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Tõsi on, et audiotöötluseks mõeldud helikaart, sobiliku raua ja tarkvaraga, teevad su elu lihtsamaks. Aga asi sõltub ka arvuti võimsusest, op-mälu suurusest, kõvaketta lugemiskiirusest ja sellest kuidas su arvuti tuunitud on.

Arvuti kohta loe ka siit http://forums.vaikene.net/viewtopic.php?t=28
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Postitus Postitas DJ Elf »

raen kirjutas:Tõsi on, et audiotöötluseks mõeldud helikaart, sobiliku raua ja tarkvaraga, teevad su elu lihtsamaks. Aga asi sõltub ka arvuti võimsusest, op-mälu suurusest, kõvaketta lugemiskiirusest ja sellest kuidas su arvuti tuunitud on.

Arvuti kohta loe ka siit http://forums.vaikene.net/viewtopic.php?t=28
Juba lugesin seda...

Arvuti on mul üsna tagasihoidlik igatahes-prose küll 1,7 giga, aga mälu on hetkel vaid 192 mega ja kõvaketas... mis ta nüüd oligi, mingi 7200-pöördeline vist. Eks kunagi üritan ka neid arendada.
Vasta