Kasutajagrupp Autorid

Teated ja muu selline

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Kasutajagrupp Autorid

Postitus Postitas enar »

Kasutajagrupi Autorid liikmed saavad alamfoorumis Muusika lisada oma postitustele muusikafaile, mis laaditakse otse siia serverisse. Nii ei pea neid üle maailma erinevatest serveritest taga otsima. Hetkel on ühe üleslaaditava faili maksimaalsels suuruseks 8 MB ning lubatud on mp3 ja ogg tüüpi failid.

Raenu soovitusel said mõned kasutajad juba lisatud sinna gruppi. Teistel kasutajatel on võimalus taotleda liitumist oma kontrollpaneeli leheküljel Kasutajagrupid (Usergroups).
Kasutaja avatar
valdek
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004, 21:29

Postitus Postitas valdek »

:D Vot see on asjalik ja hea uudis,näiteks ma praegu ei saagi millegipärast StargateMax-i lugu kuulata,on kusagil imelikus kohas üleval ja minuni ei jõua :(
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

jah, see on hea idee siin, muidu otsi kohta, kuhu oma lugu toppida ja siis kusagil keset Atlandi Ookeani on kaabel sõlme läinud ja lugu ei tule läbi...
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Failide lisamine uue tarkvaraga

Postitus Postitas enar »

Seoses foorumi tarkvara uuendamisega ei tea ma hetkel, kui hästi see failide lisamine toimib. Vana tarkvaraga oli see eraldi installeeritud mod, aga uues on see juba sisse ehitatud. Kui keegi proovib järgi, siis andke mulle kah teada.
Vasta