Pealinna tüdruk (Project X Edition)

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Pealinna tüdruk (Project X Edition)

Postitus Postitas Project X »

Sain siis oma versiooni ka valmis :D

http://www.zone.ee/backserv1/raen_eq.mp3

Kui loos peax olema sarnasusi mõne praeguse pop hitiga siis on see puhas juhus :D:D:D
Kasutaja avatar
valdek
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004, 21:29

Postitus Postitas valdek »

:D Ohoh,see mulle juba meeldis,peris hea.Viimistlemist vajaks natuke rohkem,ja vokaal kipub ära kaduma ja alguses kärisema,see mulle ei meeldi eriti.Miksimisega tuleks veel vaeva näha.Algus oli päris hea,aga mina oleks alustanud soologa refräänist ja siis lauluga esimene salm.Alguse 0:20 jätaks alles ja sealt refrääni meloodia ja siis esimene salm lauluga.
:roll:.Igatahes proovi,lugu läheks kohe poweriga käima ja siis tuleks väike rahunemine,esimese salmiga.Jõudu.
Hea oleks lugeda Raenu arvamist ka,selle versiooni kohta.See on juba midagi sellist,mida mina ootasin. :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Nii neid Marileenukesi valmis vorbitaksegi! :)

Produtsenditöö on sul korralik, pole millegi üle nuriseda. Küll aga mulle puht isiklikult ei meeldi selline "nuiaga pähe" muusika. Kõike on liiga korraga ja liiga palju. Selline liiga intensiivne muusika väsitab mu ruttu ära.

See siin on raadiohitt - rusikaga näkku! Ja kohe! :D

Albumitäit ma vastu ei peaks, vahepeal tahaks hingata ...
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Kuulasin ka... Kohati tundus idee hea, aga liiga raju minek oli! :D
Olen rahulikuma iseloomuga ja see kajastub ka minu musast, ei käi pidutsemas jms. Aga ok, räägime sellest loost siin. Olen kuulnud Project X-i musa varem, mingi pikema demo kuulasin, seal oli tõesti väga häid lugusid sees, aga sellest siin oleks paremat oodanud, eriti just helikvaliteedi osas. Liiga kärisev oli see kõik ja monovõitu tundus (laul veel eriti). (iseasi, kui see just oligi nii mõeldud?)
Kokkuvõtteks - vajaks putitamist, aga ma olen ka otsekohene kriitik tegelt. :D Muidu lugu on nagu rohkem eurokas või midagi sinnapoole...
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Jah õigust räägite :) Tegelt tuleb tunnistada, et see ongi väga üle otsa tehtud sest ei viitsinud vaeva näha. Eks ma ise kuulen ka neid vigu, aga ~24h kohta on siiski talutav.
Ja kui päris aus olla siis eeskujuks võtsin Mari-Leen - Rahutu tuhkatriinu :D ja kantisin julmalt ümber tundus suht sama teema.
Vasta