Tahan ka eputada :D

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Tahan ka eputada :D

Postitus Postitas Project X »

Kõik muudkui eputavad siin oma lugudega mõtlesin et paneks ka oma loomingut üles.
See mis praegu üles pandud see rohkem selline vanem kraam kus kõik pole nii paigas ja pigem on see õping kuidas tantsumusa teha :)

http://www.zone.ee/backserv1/demo.mp3
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Sa lased seda tantsukat ikka päris lahedalt! :)
Mulle meeldisid need 2. ja 3. (või oli 4?) jupid, 2. oli mingi hullult hea klaver ja taust. Millega sa need tegid? Ja 9:30 juures oli klaveril ka reverbi kasutatud! :D
Ja siis kusagil 8. minutil algas mingi vocodeeritud või autotuunitud laul, kust selle said? Ise lällasid w? :D (vabandust väljendi pärast, aga üritan teksti igasugu väljenditega vürtsikamaks teha)

Kokkuvõtteks - see träna tuleb sul välja päris hästi, paremini kui mul, sest ma olen selline rahulikuma Oldfield-stiili mees, minu träna jääb ka uimaseks, nagu ka see pleieri 2. lugu mul.

Nii et muud polegi esialgu öelda, hea träänss. :D Meloodiline, mitte mingi hull neurootiline tampimine. Hea oli kuulata.
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Laulma panin ühe tibi ja kasutatud oli seal filtrit mitte vocoderit lisaks Antares Auto tune 4 + melodyne ja igast muud sellist :D
Klaver peaks ravity oma olema ja Korg MDE-X space reverb seljas.
Üldiselt instrumentidest on kasutatud Ravity, Albino, RMIII ja Vanguard.
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Postitus Postitas DJ Elf »

Minule seostub trääns just sellise nüri metsiku tagumisega ja ausalt öeldes seda lugu träänsuks nimetada oleks juba muusika mõnitamine :lol: Pigem meenutab see 80-ndate lõpu ja 90-ndate esimese poole stiili. 06:24 hakanud lõik tuletab natuke Vennaskonda meelde... aga algus on oi oi kui kaunis.
Vasta