Defmic kurdab, et "hääl on ära" :-)

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Aidake palun lolli inimest :D

Mul nagu vokaal kuidagi tuhm, kui lindistan ja proovin igast võtteid, et seda särama saada 8) Üks on näiteks reverb, saabki särama, aga minu arust on kõik reverbid mingi pleki kolinaga :lol: Tahaks rohkem sära ja vähem pleki müra :wink:
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Kasuta kondekas mikkrit või mängi EQ'ga.

Isiklikult lasen kõik vocalid Yamaha Vocal Rack pluginast läbi...saab särama küll isegi dünaamilise mikkri.
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Mikker on Rode NT1, peaks nagu küll särama :lol:
Ok, ka sellest Yamaha Vocal Rackist demo ka huvitav on?
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Hmm minuarust mingi demo oli isegi olemas...väike google abi ja voilaa

http://www.etcetera.co.uk/products/YAM072.shtml

Kondekate puhul Raen ise propageerib puhtalt sisselaulmist ilma igasuguste effektideta väike delay ehk ainult.

Ega see Vocal Rack on ka suht keemia tegelt :roll:
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Sisse läheb kõik puhtalt :wink:
Ja see Voacl Rack ei meeldi eriti.
Aga proovisin Kjaerhus Classic Reverbi ja no see on juba midagi sellist, mida mina otsin :lol: Tasuta ka veel!
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

See Rode on hea mikker, aga oma olemuselt mitte eriti "bright". Ehk siis, kui su vokaal juhtub ka olema küllalt kõrgete vaene, siis võib lõpptulemus tõesti olla tuhmivõitu. Eks sellepärast olegi ju "suurtes stuudiotes" mikreid palju, et siis vastavalt laulja häälele sobilik välja valida.

Aga veel - kui sul ka laulja hääl ning diktsioon on head, mikker samuti, siis võid vabalt oma signaali ära solkida sellega, mis jääb mikri ja arvuti vahele.

Ehk siis, mitte ilma asjata ei kulutata suuri summasid pre ampide peale.

See Focusrite, mille mina endale ostsin, pole võrreldes siin 2K dollarilistega muidugi mingi tegija, aga ometi on see tohutu hüpe minu jaoks vokaali kvaliteedi osas. Kui sa kuulad seda mu demot http://www.vaikene.net/raen/musa/megamix.mp3 , siis siin on vokaal võetud M-Audio Lunaga ( mis on ka ju suht tuhm mikker ) ja arvutis pole signaaliga tehtud mitte midagi, peale õrna reverbi lisamise. Aga ometi ma ise kuulan oma vokaali, ning esimest korda elus olen täitsa rahul! :)

Ja ära sa arva, et ma ei üritanud varem sadade VST efektide abiga sama saavutada! :)
Viimati muutis raen, 28 Mai 2006, 23:30, muudetud 1 kord kokku.
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Kuulasin ka seda kunagi ja siis imestasin ka, et see nii kuradi hea on.

Vägev teema nimi :lol:
Aga sain praeguseks korda, tänu Kjaerhus Classic Reverbile, eks vaatame, et kas hommikul ka rahul olen :wink:
Vasta