JBL Flip

Riist- ja tarkvara arvustused

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

JBL Flip

Postitus Postitas Antti »

Pilt

Portatiivsed musamängijad millel nii 3,5mm sisend kui ka sinihamba ühendus pole enam ammu kellelegi uudiseks, neid müüakse lennujaamades nagu esmatarbekaupa ja hinnaskaala on 20.-eurist kosmosesse. Oma elukoha tõttu pean sageli terve pika nädalavahetuse hotellitoas veetma kui mandrimaal mägimas käin ja seepärast olen üsna ammu sedalaadi vidinate arengul silma peal hoidnud, oma musa tekitab vähemasti mulle teatava turvatunde ja on kindlalt üks osa minust.
Nagu heliallikate puhul enamasti on kehtib ka siin reegel "mida suurem seda parem", füüsika vastu ei saa. Siiski jookseb kusagilt maalt piir ja kompromissi leidmine suuruse ja kvaliteedi vahel on ülimalt keeruline. Lipulaevaks selles valdkonnas on kahtlemata BOSE, kellel on mitmeid versioone nendest nö "boomboxidest" mis saundivad ikka kuramuse hästi, samas üllatusin väga positiivselt Logitechi UE Boomboxi (http://www.logitech.com/en-us/support/boombox?crid=1419 ) testides. Oma hinnaklassilt BOSE-st poole odavam aga heli sügavus on pehmelt öeldes hämmastav ja ntx BOSE Soundlink II-ga igati konkurentsivõimeline.
Mina otsisin midagi väiksemat mis kidrakohvrisse ära mahuks ja leidsin otsitava JBL Flip-i näol. See ägeda disainiga silinder on kerge, kompaktne, mõistliku hinnaga ja bass on täeisti olemas. Muidugi pole see kahe eelpooltoodud krapi vääriline aga oma mõõtmete kohta ikkagi väga puhta ja üldse mitte kriipiva saundiga. "Mahla" saab juurde pressida kui su nutiseadmel on mõni äpp millel EQ küljes, mina lükkasin oma iPadi pleieri EQ-l uhkelt bassid põhja ja mõistliku volüümi korral veel moonutust ei tekkinud. Aku kestab isegi veidi rohkem kui lubatud 5h, karbis on peale laadija kaasas veel neopreenilaadsest paksust materjalist lukuga vutlar, nõnda et iagti väärt krapp mida julgen soovitada.
Last but not least, vidinal on sisseehitatud mikrofon mis võimaldab sul sõbraga juttu puhuda ilma et telefoni peaks kõrva juurde tõstma, nupp kõnele vastamiseks on ka olemas!
antti
Vasta