Tascam iM2 - mikker iPhonele

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas raen »

Kuna viimase põlvkonna iPhoned/iPadid enam ei toetanud varasemaid dock-connectorit kasutavaid mikrofone, siis oli selles turusegmendis terve aasta suht ikaldus. Nüüd on aga lõpuks Tascam teema taas üles võtnud -

http://tascam.com/product/im2/overview/

Polje paha! ( Reiljani häälega :-) )
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas randal »

Oled seda muidu proovida ka saanud?
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas raen »

pole kahjuks veel õnnestunud seda omandada. Aga kas omandan? Krt, ma ei teagi ... Käivad kõlakad, et Apple tuleb peatselt välja uue dock-connectori standartiga, kus sees uus thunderbolt jm. Vanadele vidinatele tähendab see parimal juhul mingite sobitus-adapterite kasutamist, halvimal juhul ei saa neid uute iPadidega üldse kasutada.
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas randal »

nojah, ma ise mõtlen asja peale just iPod touchi seisukohalt, dokkimise peale pole mõelnud, lihtsalt taskulahendust oleks vahel vaja...
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas raen »

Võimalik probleem, millele ma viitasin, seisneb selles, et see Tascami mikker käib justnimelt dock-konnektori külge. Ja kui Apple peaks nüüd uutel iPadidel/Podidel uut docki-standardit kasutama hakkama ...
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas randal »

Nojah, sain aru, lihtsalt ma ei kavatse Podi välja vahetama hakata, ei näe vajadust väga :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas raen »

Tänapäeva kiirelt muutuvate standardite maailmas on jah natuke riskantne midagi väga kallist ja eksklusiivset osta - võid liigagi kiiresti avastada, et su kallis riistapuu ei sobi enam hästi ümbritsevasse maailma ...

Mitte, et see Tascami mikker nüüd mingi eriti kallis ja eksklusiivne riistapuu oleks, aga nadi ikka ju kui tahaks ehk uut iPodi soetada, aga siis jäta vana armsa mikriga ka kohe hüvasti.
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Tascam iM2 - mikker iPhonele

Postitus Postitas randal »

No selles suhtes küll. Samas, ma natuke liiga vana kooli taat vist ikka, ja see, et iPodi kasutusele võtsin mõnede asjade jaoks, oli juba iseenesest suur järeleandmine ning seotud vajadusega suht palju üksi esineda :) Oleks mõni adekvaatne klahvkamees 'sõldikeetmiseks', siis nähtavasti ei hakkaks sellega jändamagi :D Ning iPodi kasutamine diktofonina oleks vahel suht hea lahendus, muidugi, ei viitsi selleks eraldi seadet ka ostma hakata :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Vasta