Plastmassist räkk?

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Plastmassist räkk?

Postitus Postitas raen »

Pilt

Päris mugav, kui võimendi ja pult on koos, ning jääb vaid ainult kaane eest/pealt tõstmise vaev ... Plastik on hea kerge ka.

Samas, ma ei saa päris hästi mõttele pihta, miks on räki tagumisele poolele jäetud 4U-d ruumi? ( ees 2U-d, nagu norm võimendid on ) OK, pult on tänu sellele kenasti ettepoole kaldus, mugav nuppe keerata jne, aga samas ajab see räki asjatult proportsioonist välja ...
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Plastmassist räkk?

Postitus Postitas randal »

pole küll nimetet isendit näinud, aga ega tal kaane sees pehmendust ei ole juhuslikult? siis täpselt hea sisse pista 2U võim, selle peale pult ja mõned pisemad juhtmed saab ka kenasti samma kasti pista. Samas, muidugi, arvestades, et mu võim kaalub ise 11 kg, kidravõim 15 ja kõlksud 22 kg tükk, kidra + kohver ka mingi 10 ning juhtmed ja pult kah mõned kilod... siis ma pole päris kindel, kas ma ikka tahan väiksemate mängude transaks pulti ja võimu koos juhtmete ja toidetega samasse kasti panna... on muidu kellelgi selline isend olemas või on lähemalt uurinud?
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Plastmassist räkk?

Postitus Postitas raen »

Tellisin asja siin kunagi ära. On jah hea kerge, aga väga odavalt tehtud ja nõrguke. Ühe sulguri keerasin juba kodus olles kogemata puruks. Suht rämps!
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Plastmassist räkk?

Postitus Postitas randal »

Nojah, siis ma parem ei mõtlegi sellele :D
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Vasta