Mis pagan sellistega ette võtta ?

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas raen »

Nagu ka siin eespool juba jutuks tuli, olen ma kaugemate ja kahtlasemate kohtade puhul päeval üle helistanud, et mis kell mäng algab jms. Korra on see mind asjatult kodunt väljumise eest säästnud.
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas randal »

Ka väga mõistlik lähenemine :) Ainuke häda, et kui teada saad samal päeval ja oled teise asja ära öelnud, siis on natuke jama...
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
Morino
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Apr 2010, 17:50

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas Morino »

randal kirjutas:Nojah, siis ikka vana hea eel-lepingute teema ja ettemaks. Olen seda vahel kasutanud, aga kuna 1-2mehelise projektiga käin nagunii valdavalt erapidudel ja suurte kooslustega läbi agentuuri/manageri, siis pole sellega häda olnud. Õnneks.
Aga mis taolistesse kohtadesse puutub, siis on ju ka üleüldise boikoti võimalus olemas.
Tänapäeval pole boikot võimalik, sest alati leidub idioote kes ikka sinna ennast esinema pakuvad!
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas raen »

See boikott saab jah olla peamiselt isiklikku laadi, st. et ise siis rohkem ei suhtle selle konkreetse tüngakohaga. Aga kui teised bändid jätkuvalt suhtlevad ... no, las nad siis suhtlevad ja saavad ka oma tüngad kätte :-)
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas randal »

raen kirjutas:See boikott saab jah olla peamiselt isiklikku laadi, st. et ise siis rohkem ei suhtle selle konkreetse tüngakohaga. Aga kui teised bändid jätkuvalt suhtlevad ... no, las nad siis suhtlevad ja saavad ka oma tüngad kätte :-)
õua

Täiesti nõus. Pahatihti muudmoodi ei õpitagi. Samas, kui inff liigub, siis ju leidub ka teisi, kes ära ütlevad. Sry, aga ma pean ennast liiga heaks muusikuks, et lasta ennast lihtsalt kottida, ja raha ei ole alati kõige tähtsam. Nii on ka minul teatud põhjustel kujunenud kohad, kus ma ei mängi või inimesed, kellega ma koostööd ei tee. Põhjused on erinevad, aga vähemalt pole ma selleks ise põhjust andnud.
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Ivar
Äss
Äss
Postitusi: 213
Liitunud: 30 Okt 2006, 14:12

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas Ivar »

Aga Morino, avalikusta siis koht, kes tünga tegi, teised teaksid olla tähelepanelikumad.
Kasutaja avatar
Morino
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Apr 2010, 17:50

Re: Mis pagan sellistega ette võtta ?

Postitus Postitas Morino »

Järjekordne ülelaskmine. Telliti kindlaks kellaajaks mängima kui kohale läksin oli teine muusik ennast platsi võtnud. Üritus seoses Pärnu gildi päevadega. Arvatav segadus korraldamisega ja muusikutele ei määratud õigeaegselt kellaaegu.
Vasta