Palun IT meeste abi USB mälupulga jagamisel Floppy-deks

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Palun IT meeste abi USB mälupulga jagamisel Floppy-deks

Postitus Postitas Marchrabbit »

Tere.
Integreerisin oma vanale Yamaha süntesaatorile floppy seadme asemele USB mälupulga lugeja,mis peaks seda vägagi tõhusalt asendama. Idee on selles,et USB mälupulga maht jagatakse floppy diskettideks (1,4MB) ning süntesaator loeb siis seda pulka diskettide kaupa. Tootja info kohaselt saab ühte pulka jagada kuni 100 floppy disketiks. Seade on juba pilli küljes ja töötab ,aga probleem tekkis USB mälupulga formaatimisega. Peale formatit on minu mälupulga maht 1,4 MB ehk ühe disketi jagu ja rohkem pole võimalik sinna materjali salvestada. Olen proovinud formatit teha mitme erineva tarkvaraga,aga tulemus on ikka üks. Asja juures on mingi konks,aga ma ei leia seda praegu üles. Äkki on kellelgi kogemusi? Või oskab hyva nõu anda...
Seade ise on selline:
http://www.ebay.com/itm/1-44MB-Floppy-D ... 6rk%3D1%26
ansambel "Lihtsad Poisid"
alland
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 63
Liitunud: 15 Juul 2009, 20:13

Re: Palun IT meeste abi USB mälupulga jagamisel Floppy-deks

Postitus Postitas alland »

Kõik seesugused floppy emulaatorid tulevad mingi oma tarkvaraga, mis võimaldavad ühele pulgale panna mitu (üldjuhul kuni 100) virtuaalset floppyt. Seda formaatimist tuleb teha siis selle tarkvaraga, sinu link räägib ka mingist kaasasolevast tarkvarast.
Korg KronosX & M3 & Pa2x Pro • NI Komplete 7 & Kore 2 • Reaper • Ableton • Omnisphere • soundcloud.com/allandd
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: Palun IT meeste abi USB mälupulga jagamisel Floppy-deks

Postitus Postitas Marchrabbit »

Alland sul täitsa õigus. Nii oligi. Ainult väike nüanss oli selles,et üks vajalik programm oli hiinakeelne ja sellepärast mul ei õnnestunudki see asi. Kohalik IT guru aitas selle ikkagi lahti häkkida ja viimaks ometi sooritas vana Yamaha sünt tiigrihüppe kaasaegsesse maailma. Naudin juba siin neid mõnusaid lihtsaid saunde ja ulmeliselt suurt mälumahtu. Nüüd julgen seda lahendust ka teistele soovitada. :idea:
ansambel "Lihtsad Poisid"
Vasta