Kodustuudio

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Kodustuudio

Postitus Postitas Manchoa »

Nu vot siis - seniks, kuni saan valmis oma talumaja taastamise ja sinna ehitatava korraliku stuudioga (endisesse umbes 100 m2 suurusesse laudaossa tuleb pool garaazh ja pool minu stuudio), pean leppima oma töönurgakesega praeguses Pärnu korteris. Peale ümberpaigutamist ja sättimist, näeb see täna välja selline: Pilt
TY
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas raen »

kõige muu põneva hulgast leidis mu pilk tuttava iMaci :-)
Tõsi, selle traadita hiire vahetasin lõpuks ikka tavalise vastu ...
Läbi-õhu-asjad on popikad küll, aga midagi pole teha - traat on traat, kiire ja kindel ...
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas Manchoa »

traadita hiire valisin seetõttu, et juhe takerdus mul pidevalt asjade vahele, pealegi on see Maci uus traadita hiir väga täpne ja hea kaaluga (parajalt raske). Pealegi meeldib mul vahest "eemale nõjatuda"" ja asju eemalt kuulata ning siis hiir põlve peal korrektuure teha. Muidu aga Sinuga nõus.
TY
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas juuliusaugust »

Kuna on tekkinud väike huvi platformi vahetuse suhtes, siis uurin siin natuke elu. Pealkirjast natuke mööda teema, aga kuna jutu sees juba Mac'i teemaks on läinud, siis kuidas see iMac mussi tegemiseks sobib? Kuidas Logicut suudab jooksutada ja kuidas muude agregaatide, ning klaviatuuridega hakkama saab? Sellele vist PCI helikaarti enam lisada ei saa? Või oleks parem/mõttekam Mac Pro vaadata (ilgelt kallis muidugi).
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas raen »

Minul on stuudios iMac.

3 GHz Intel Core 2 Duo ja mälu on pandud 8 GB. Seda ressurssi on ikka mäekõrguselt rohkem, kui ma reaalselt vajan.

Logicut ma ei kasuta, aga usun, et sellega ei tohiks elu keerulisem olla, kui minul Reasoniga.

Minu kogemus ütleb küll, et iMac on lihtsalt suurepärane masin muusika tegemiseks!
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas juuliusaugust »

Eelnevalt oli siin juttu hiire teemal. Millisest traadita hiirest käib jutt, kas tavalisest juhtmevabast (nagu Mighty) või Magic Mouse? See tavaline on küll üks eriline viletsus... aeglane ja ülimalt ebatäpne minu arust. Kas juhtmega on kindlalt parem valik? Küsin, kuna ise ka nüüd Maci omanik.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kodustuudio

Postitus Postitas raen »

Mul on olemas mõlemad - see vana "kuulikesega" Mighty ja ka uus Magic. Vana on tõesti üsna ebaõnnestunud asi, uus on märksa parem. Uuega saab täitsa tööd teha, on nii täpsust, kui reageerimiskiirust. Küll aga kippus ta, vähemalt minu puhul küll, aegajalt arvutiga sidet kaotama, või siis oli nii, et mõni liigutus, näiteks allapoole skrollimine, kadus minutiks-paariks ära. Tüütu on ka, kui keset kibedat tegutsemist annab aku otsad. Kuigi, tuleb tunnistada, et kui on korralikud patareid, siis hiir kestab ikka väga kaua.

Ja kolmandaks - imeväike, aga siiski tajutav viivis on igal üle-õhu-asjal olemas.

Tavaline sabaga hiir, eriti, kui panna see kohe klaviatuuri kõrvale ja ühendada klaviatuuri USB-pessa, on kiire, täpne ja mitte oluliselt ebamugavam kasutada, kui juhtmevaba.
Vasta