Joyo - digidelay

Riist- ja tarkvara arvustused

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Joyo - digidelay

Postitus Postitas randal »

Pilt

Sattus kingitusena kätte selline vidin. Tegemist odava otsa asjaga, kuid selle raha eest on masinat üllatuslikult palju. Olen eelnevalt läbi proovinud mõned Bossid, viimati mängisin pikalt Rocktron Short Timeriga, ja kui aus olla, siis hinna ja kvaliteedi suhtelt on Joyo enam kui hea.
Nagu pildiltki näha, on asjal kolm valikut, mis töötavad täiesti standardsel moel, nii et sellel pole vast mõtet pikemalt peatudagi. Kuigi ma veendunud analogistina algul asja kohalt natuke skeptiline olin, on natuke pealt nädala kasutamist igasuguse skeptitsismi kustutanud, kuna täidetud on kaks põhinõuet: ei söö saundi ja ei tekita mürasid. Delay time 25-600 ms on igati piisav ning mõnusalt pehmet sära ja ruumilisust annab kõvasti juurde. Analoogseadmetele alla ei jää :)
Hetkel veel on proovimata, kuidas ta mu võimu loopi istub, aga samas pole selle järele enam ka vajadust, kuna boardi on nagunii vaja kaasas tassida :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Ivar
Äss
Äss
Postitusi: 213
Liitunud: 30 Okt 2006, 14:12

Re: Joyo - digidelay

Postitus Postitas Ivar »

Ega ta 100% digital pole, ainult viivise osa on digitaalne. Otseheli tuleb analoogis läbi
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Joyo - digidelay

Postitus Postitas randal »

Ivar, suht võimalik, ma pole viitsinud tema hingeelusse süüvida. Kahel põhjusel: esiteks pole mul seda lihtsalt vaja, minu jaoks on oluline, et asi oma töö ära teeb; teiseks, reaalained ja elektroonika pole mitte kuidagi minu rida, ma lähtun alginformatsioonist ning jään selle juurde, kuni mingi tõeliselt hea argument paneb mu oma seisukohti ümber hindama.
Tõenäoliselt on Sul täieti õigus :) Õnneks ei hakka asi sellest sugugi kehvemini või paremini tööle :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Joyo - digidelay

Postitus Postitas raen »

Randal, see Ivari kommentaar oli positiivses mõttes öeldud - see, et ainult efektiga osa kidrasignaalist on digitaalne ja muu läheb pedaalist enamvähem puhta analoog-signaalina läbi, on ainult tervitatav! :-)
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: Joyo - digidelay

Postitus Postitas randal »

Jaa, Raen, ma sain täiesti aru, ma lihtsalt selgitasin mulle omasel mõtlematul moel, miks ma sellistele asjadele ei mõtle :)

Ahjaa, unustasin arvustusse muidugi ka lisada, et korralik ja tulev metallkorpus lisab asjale ainult kasutusväärtust :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Vasta