Kastani tänaval

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Kastani tänaval

Postitus Postitas Antti »

Lugu mis kummitanud mind mõnda aega, Juri Antonovi " На улице Каштановой ". Tegin eesti keelse teksti ja mängisin A-st Ü-ni kodus sisse. Et see on esimene lugu mul sedasi päris üksi tehtud, siis kindalsti on kohati kusagil üle pingutatud ja midagi kohati jälle nagu vähevõitu. Ootan kommentaare enne kui nurki siluma hakkan ja loo masterdamisele annan.
lugu ise on siin: http://www.kellassepp.ee/Kastani_tanaval.mp3
antti
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas raen »

Hea nostalgiline lugu ja südamlik tekst! Vokaal tundus esimesel hetkel õige pisut nagu bassine, aga edasisel kuulamisel enam ei tundunud. Pigem just selline mahe. Laulutämber on sul igatahes väga meeldiv! Need saateks nopitud kidrakäigud olid väga bro. Soolo kõlas esimesel hetkel natuke nagu võõralt ( delay? ), aga järgmised korrad näis juba, et see on pigem asja omapära.

Kokkuvõtteks, asi kõlas igati värskelt, tipp-topp töö, eriti, kui veel alles alustad sellega.

Kui siis, mina korjaks seda tamburiini kõlksu natuke maha, muidu lööb pisut liiga kõrva.
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Antti »

tänud! trummiträki vaatan järgi, klappides ja monitoris ta ei tulnud nii teravalt esile, küll aga arvutikõlaris. Kidrasaundi leidmisega oli raskusi, mängisin ta lõpuks läbi akustiku võimu ja salvestasin sm58-ga. Vbla peaks jah delay maha koorima ja asendama selle diskreetse reverbiga. Nagu liiga põrklev sai see tulemus.
Aga paluks veel teistel ka, võtke vaevaks, seda olesk väga vaja, kriitikat eelkõige! kuidas üldsaund tundus - madalad-kõrged ja saundi üldpilt? Ise teed ja nokid siis harjud lõpuks kõlaga nii ära et ei saa enam pihta, liiati kui veel puuduvad väljakujunenud töövõtted.
antti
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas PriitS »

Raenu õigetele kommentaaridele lisaks.. mind hakkas kohe häirima see, et basskitarr jookseb ette / mängib liiga ette. Katseta, kui tõstaksid basskidra õige vähe näiteks basstrummist tahapoole - annab hoopis teise tunnetuse loole. Et kõik pillid ei üleks täpselt 1:1-le.

tervit.
PriitS
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Antti »

Ja tänud Priidule! tõesti, see bassiträki nihutamine mõjus väga hästi üldpildile. Tamburiini keerasin vaiksemaks, tibake aga klahve peale, akustiku vahemängud peaksid kah mõnevõrra rohkem sulanduma üldpilti: http://www.kellassepp.ee/kastani_allee.wav
antti
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Antti »

sellisena läks ta aga masterdamisele http://www.kellassepp.ee/kastani_allee2.wav, paaris kohas kidrakõlad polnud päris need ja mõned teravad nurgad sai veel maha lihvitud. Ootame siis tulemust;)
antti
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas raen »

Minu arust on ka kõik nüüd väga paigas!
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Manchoa »

Väga lahe. Esiteks kiitused su lauluhäälele ! Kõikvõimalike punnitajate kõrval mõnus vaheldus. Ainus kriitika - kidra võiks olla mängutehniliselt vähem steriilne ja sound on minu kui vene muusika friigi jaoks liialt tüüpiline Eesti saund :)
Aga jah, ilmselt "viga" selles, et õige vene saundi saab vaid ... just :)
TY
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Antti »

yai! ma just mõtlesin et kidra on koht kus võiks veel siluda just täpsust, aga noh, tõsi ta on et kui lõikad kleebid 1st luubist kõik kokku muutub asi masinlikuks. Kidrarajad on kõikm ilma kleepimata mängitud, st ühe soojaga ja ebatäpsust on seal küllaga;) Aga tänud ka sulle, nagu mainisn eelpool, on igasugune tagasiside minusugusele algajale katsetajale VÄGA teretulnud!
antti
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: Kastani tänaval

Postitus Postitas Manchoa »

Hei !

Ma isegi e imõlenud selle peale, et Sa võiksid olla selle sisse loopinud :-) Ma ilmselt kas nii "vanakool" või siis lihtsalt rikkumata ;-)
Selle "steriilsuse "all pidasin pigem silmas seda, et soolo mõjub natukene "tubli püüdliku õpilasena" :-)

Aga igatahes superluks lugu
TY
Vasta