fonode mahamängimine

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

fonode mahamängimine

Postitus Postitas randal »

Hei, kas keegi oskab mulle soovitada mingitki progejuppi, mis vindoosa peal jookseb ja mis võimaldab ÜKSHAAVAL träkke maha mängida? Õuna peal pole probleemi, aga hetkel pean pisipehmet kasutama, ja see on... noh, piinav :D
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: fonode mahamängimine

Postitus Postitas Antti »

Variante on mitmeid, kõige lollikindlam tundub mulle vana hea winamp. Minul on asi lahendatud nõnda, et folder ongi nö playlist. Seletan: sul on desktopis korraga lahti nii player kui kaust, kaustas saad nooleklahvidega ringi sebida või siis otsida soovitud lugu täheklahviga - "V" ja kohe on valged roosid ees 8), mõte selles, et kogu playlist on sul pidevalt ekraanil näha ja mõttes saad juba uut lugu valida samas kui eelmist veel mängid. Loo käivitad samast kaustast enter klahviga ntx, nii on sul winampis korraga vaid 1 lugu ja see jääb ka ise seisma kui otsa saab. Lihtne, kas pole?
Mul tehtud veel mõned lisamugavused, ngu ntx erinevad playslistid kaustade näol, nagu ntx juubel ja pulm, pubi, taustamuss jne. Pubi reps ei sisalda mul väga palju valsse jms traditsioonilist pika laua musa, siis pole ka pubi playlistis seda, see võimaldab kiiremini lugusid leida. Tühiku klahvi alla on mul winampis pandud play-pause nupp. See on selleks, kui vaja käivitada lugusid mille intro on ilma fonota, ntx Muinaslugu muusikas jms. Kaustast käivitamine käib väikese viivisega, samas kui winampi play käivitab loo koheselt. Eelnevalt pead ainult vastava fono juba winampi aknasse laadima..
antti
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: fonode mahamängimine

Postitus Postitas Manchoa »

eeldan, et ükshaaval all pead silmas seda, et peale igat tracki jääks mängija seisma, mitte ei alustaks kohe uuega ? Winamp nudib Sul helikvaliteedi päris korralikult maha (sorry, tean, et viga on minu kuulmises...), pigem soovitaks kasutada foobar.

Siit saad http://www.foobar2000.org/
TY
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: fonode mahamängimine

Postitus Postitas randal »

Tänud. Winamp nudib maha neh, ja seisma ka ei jää, kui ma IGA TRACKI ALGUSES talle seda eraldi ei ütle. Foobarit uurin kohe.
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: fonode mahamängimine

Postitus Postitas Antti »

nudimise suhtes olen nõus, aga seisma jääb küll kui 1 träkk playlistis on. iga kord pead ütlema siis kui venitad kogu oma playlisti winampi aknasse, mis omakorda on kahtlase väärtusega tegevus kuna see on sealt halvasti loetav, veelgi kehvem on sealt lugusid leida.
Tõsi ta on, et ega windowsi jaoks häid rakendusi pole, siiski mulle isiklikult meeldib asja jälgida mõõdukalt suure ekraani pealt, milleks 10" on just parasjagu. Ammust siis need iipäädid moodi tulid, aga i-podi pealt asja ajamine mul isiklikult ei sujunud eriti.
antti
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: fonode mahamängimine

Postitus Postitas randal »

Antti, ilmselgelt vean listi aknasse :) Lihtsam ikka kui igale loole oma list teha. Kuigi, pole winampi hingeeluga väga kursis, viimati aksutasin aastaid tagasi, ja see versioon, mis eile alla tirisin, oli suht jube mu jaoks.
iTunes oli tegelikult hea, aga õuna peal. PC peal pole ta lihtsalt suuteline normaalselt mängima, suht masendav, aga nii on. Mingi kala, mille olemusse ma süüvida ei viitsi. Foobar teeb kusjuures imekenasti praegu töö ära, ja seda üsna madala rauaressursi juures :)

Aga tänud igatahes, paistab, et sain mure lahendet.
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Vasta