O: Võimendi elektrikitarrile alates 50 W

See foorum on ostu- ja müügikuulutuste jaoks.

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

O: Võimendi elektrikitarrile alates 50 W

Postitus Postitas Marchrabbit »

Päevakorral on suurema võimendi ostmine elektrikitarrile. Praegu on kasutusel 15 W Marshall ,mis on ühele 15aastasele punk rock muusika harjutajale ilmselgelt vähe. 8) Nähes seda,millise innu ja huviga noor inimene pilli harjutab on minu ,kui lapsevanema ilmselge kohus noort muusikut toetada ja aidata tal soetada valitud muusikastiilile sobivate parameetritega võimendi. Meil on vana palkmaja-seinad peavad vastu küll!
Kui kellelgi on midagi sobivat pakkuda,siis andke teada.
P.S. Ülalmainitud muusikastiili harrastamiseks sobiv kitarr õnnestus hankida Jaanus Saago käest. See asjaolu on nüüd harjutamisele veelgi hoogu andnud.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: O: Võimendi elektrikitarrile alates 50 W

Postitus Postitas Seidy »

pole küll midagi pakkuda (peale 15W Orange võimu) aga tahtsin lihtsalt mainida, et mulle on mulje jäänud, et need vatid ei oma nagu erilist tähtsust... bändikaaslasel on näiteks Fender Deluxe Vintage (40W) ja karjub päris kurdistavalt. Muidugi enne ostu peab ikka kuulama mis häält võim teeb.
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: O: Võimendi elektrikitarrile alates 50 W

Postitus Postitas Marchrabbit »

Võibolla sai tõesti numbritega pisut üle pingutatud. Noor kitarrist lepiks ise juba 30W võimendiga ja praegu kasutab tegelikult 10W Marshalli võimu.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Ivar
Äss
Äss
Postitusi: 213
Liitunud: 30 Okt 2006, 14:12

Re: O: Võimendi elektrikitarrile alates 50 W

Postitus Postitas Ivar »

No suur vahe on ikka kas transvõim või lambikas. Lambikas karjub kõvemini, lisaks sõltub ka valjuka suurusest. 15W lambikas peaks toas ikka päris kurdistav olema. Ja kas ma saan õigesti aru, et poiss harjutab üksi? Sel juhul tekib küsimus, miks peab nii valjult mängima. Lisaks kõrvakuulmise rikkumisele ei kuule valjult mängides ka oma vigu, tekib üks tohutu lärm ja tunne et kõik kõlab suurepäraselt. Kui on koos trummiga, siis on teine teema....
Vasta