Küsimus Style Works programmi kohta.

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Küsimus Style Works programmi kohta.

Postitus Postitas Marchrabbit »

Niisiis õnnestus mul hankida selline väärt programm nagu "Style Works 2000 Universal". Tegu igati väärt programmiga stiilide töötlemisel ja konvertimisel ühelt pillilt teisele. Nüüd üks küsimus ka. Mul ei ole vist selle programmi kõioge värskem versioon ja seal tuleb nimelt valida pill,mille jaoks stiile soovitakse konvertida. Rolandi all on järgmised valikud:
E96/86/66 RA-95
E600/500/300 KR 570
G-800/600 RA-800
G-1000/EM-2000
VA-7/76/5
Küsimus siis selline,et milline neist valitud pillidest ühtiks kõige paremini Roland Prelude-ga?
Olen aru saanud,et sellest sõltub vägagi palju,kuidas hiljem stiil minu pillis tööle hakkab (Roland Prelude E (2))
Style Works muidu igati asjalik programm ja kui rahakott võimaldaks ostaksin endale loomulikult värskeima versiooni sellest.Hetkel aga 400 euri veel pilli eest võlgu nii,et...
Mul jällegi on ainult tühjad pihuud-laulis kunagi Gunnar Graps :D
ansambel "Lihtsad Poisid"
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: Küsimus Style Works programmi kohta.

Postitus Postitas Manchoa »

Style Works XT universal all on küll olemas Roland Prelude. Prelude on ühilduv GW8, G70 ja E seeria pillidega. Ehk siis proovi ja katseta valikust nendega (E600)
TY
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: Küsimus Style Works programmi kohta.

Postitus Postitas Marchrabbit »

Tänan vastuse eest. Mul on ilmselt vanem versioon sellest programmist,sellest siis ka põhjus,miks Prelude pole listis. Proovin nüüd siis seda E600 varianti. Kas eestis mingi firma seda programmi ka müüb? Peaks siis värskema versiooni soetamisele mõtlema.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Küsimus Style Works programmi kohta.

Postitus Postitas raen »

Marchrabbit kirjutas:Kas eestis mingi firma seda programmi ka müüb? Peaks siis värskema versiooni soetamisele mõtlema.
http://www.emc-musicsoftware.com/epages ... D=25713388
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: Küsimus Style Works programmi kohta.

Postitus Postitas Marchrabbit »

Tänud lingi eest. Vähemalt hinnaga olen nüüd kursis. :shock: Eks esialgu lükkub selle programmi soetamine edasi.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Vasta