Uue kasutaja registreerimine

Teated ja muu selline

Moderaator: Moderaatorid

Suletud
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Uue kasutaja registreerimine

Postitus Postitas enar »

1. Kasutaja registreerimine

See foorum ei ole avalik ja enne siia postitamist peavad kõik kasutajad ennast registreerima. Külalised saavad antud hetkel lugeda kõiki teemasid, kuid postitamiseks peavad nad registreeruma.

Registreerumiseks vajuta ülal oleval lingil Register. Esmalt pead sa kinnitama, et nõustud selle foorumi kasutamistingimustega. Seejärel vali endale kasutajanimi ning parool. Samuti sisesta oma e-maili aadress, millele saab sulle saata registreerimiskinnituse. Sisestatud e-maili aadress peab olema õige, kuna ainult selle e-maili abil saad oma konto aktiveerida.

Lisainfo väli on kohustuslik ning seal sooviks näha infot, kuidas sa selle foorumi leidsid. Samuti tuleb täita väike ülesanne, kus palutakse sisestada kahe arvu summa numbrilisel kujul. See on vajalik spämmirobotite segadusse ajamiseks hoidmaks seda foorumit puhtana igasugustest "pikendajatest" ning muust jamast.

Kontod aktiveeritakse hetkel käsitsi foorumi administraatorite poolt. Administraatorid ei pruugi igal hetkel arvuti taga istuda, seega varuge mõningat kannatust. Kui sinu konto ei ole siiski paari päeva jooksul aktiveeritud, saada meeldetuletus aadressil forums@vaikene.ee.

Kasutajad, kes ühe kuu jooksul peale konto registreerumist sisse ei logi, kustutatakse.

2. Kui sinu olemasolev kasutajanimi kustutati

Kui sinu loodud kasutajakontot mingil põhjusel kustutati, siis saada e-mail aadressile forums@vaikene.ee. Põhjuseks võib olla näiteks see, et sa ei öelnud oma asukohta ja/või hobisid.

Kasutajakonto võidakse ka kustutada, kui sul ei ole pika aja jooksul olnud midagi öelda. Lugeda saab seda foorumit ka ilma kasutajakontot omamata.


Viimati tõstatas enar on 02 Veebr 2008, 16:46.
Suletud