Reason 4

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: Reason 4

Postitus Postitas Seidy »

raen kirjutas:...As an example, in Record if you turn a frequency knob on an EQ you can just undo—no need to set A/B versions, or when you do undo, the app undoes the last edit you did to your audio several moves ago. It sounds basic, but other audio applications can’t undo in plug-ins.
aga muidugi ei saa ka Recordis plug-in'idele undot teha, sest see isegi ei vöimalda neid. :roll:
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Reason 4

Postitus Postitas raen »

Oot, ma just saan asjast nii aru, et Record võimaldab absoluutselt iga liigutust, mis sa tema sees teed, kaasaarvatud tema pluginate tviikimine, tagasi võtta. :roll:

Reason näiteks võimaldab seda.
Kasutaja avatar
uksla
Tegija
Tegija
Postitusi: 27
Liitunud: 31 Dets 2007, 01:54

Re: Reason 4

Postitus Postitas uksla »

Mina isiklikult ootan väga väga millal saaks Reasoni ja Recordi koos tööle panna. Olgu ta kinnine või mitte, kõik on harjumuse asi. Olen kasutanud reasonit neli aastat ja ei virise mitte ühegi asja üle. Teised programmid selle kõrval jätavad pooliku mulje hoopiski.
GEM Promega 3, DSI Prophet 08 PE, Waldorf Blofeld, Reason 4.0 - All I need
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Re: Reason 4

Postitus Postitas StargateMax »

uksla kirjutas:Olen kasutanud reasonit neli aastat ja ei virise mitte ühegi asja üle. Teised programmid selle kõrval jätavad pooliku mulje hoopiski.
Oleneb muusikast ka, mida teed. Ja muidugi mingist salapärasest nõudlikkusest soundi puhul.
Mina kasutasin Reasonit alates 1.0 väljatulekust (kusagil 2001 alguses) kuni 3.0-ni aastal 2005 (hilissügiseni siiski) ja ainukesed plussid oleks stabiilsus ja mugavus. Viimane eriti just automatiseerimise puhul (väga suur pluss), ja et kõik instrumendid on ühesuguse tuttava süsteemiga. Proovisin huvipärast korra R4 ka ja see ei valmistanud mingit positiivset üllatust soundi poolest. Ikka selline korisev ja igav heli. Efektid ka on ikka lahjad. Kunagi soovitasin propellerpeadele, et pangu sinna stereo-laiendi, see pandigi järgmises versioonis sisse. :D Aga suurt abi temast ei olnud, no vähemalt mina ei saanud hakkama. :D
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Kasutaja avatar
uksla
Tegija
Tegija
Postitusi: 27
Liitunud: 31 Dets 2007, 01:54

Re: Reason 4

Postitus Postitas uksla »

StargateMax kirjutas:
uksla kirjutas:Olen kasutanud reasonit neli aastat ja ei virise mitte ühegi asja üle. Teised programmid selle kõrval jätavad pooliku mulje hoopiski.
Oleneb muusikast ka, mida teed. Ja muidugi mingist salapärasest nõudlikkusest soundi puhul.
Mina kasutasin Reasonit alates 1.0 väljatulekust (kusagil 2001 alguses) kuni 3.0-ni aastal 2005 (hilissügiseni siiski) ja ainukesed plussid oleks stabiilsus ja mugavus. Viimane eriti just automatiseerimise puhul (väga suur pluss), ja et kõik instrumendid on ühesuguse tuttava süsteemiga. Proovisin huvipärast korra R4 ka ja see ei valmistanud mingit positiivset üllatust soundi poolest. Ikka selline korisev ja igav heli. Efektid ka on ikka lahjad. Kunagi soovitasin propellerpeadele, et pangu sinna stereo-laiendi, see pandigi järgmises versioonis sisse. :D Aga suurt abi temast ei olnud, no vähemalt mina ei saanud hakkama. :D
Eks see saundide asi on puhtalt tegijas endas kinni ikkagi. On olemas väga palju reinevaid refille millega täiustada enda saundi valikut+enda kujutlusvõimel tasub lasta lennata.
Eks muusikastiil mida viljeletakse mängib siin muidugi suurt rolli. Ei kujuta ette, et heavy mehed teeksid midagi Reasoniga.
Ise kasutan Reasoni live's nö kolmanda pillina. Enamuse ajast kasutan lihtsalt erinevaid saunde ja sampleid, kuid aegajalt kasutan ka redrumi sequenceri võlu jne.
GEM Promega 3, DSI Prophet 08 PE, Waldorf Blofeld, Reason 4.0 - All I need
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Reason 4

Postitus Postitas raen »

Nii, Record on alates tänasest ( 9.sept ) ametlikult saadaval! Tellisin ära 8)
Vasta