Fantazy

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Fantazy

Postitus Postitas PriitS »

selle teose iseloomustuseks on sünad, sünad, sämplid, sünad, sünad...

Kuna tööjuures ei olnud midagi targemat teha, siis tegelesin tööajal muude asjadega :)
fantazy.mp3
fantazy
(7.25 MiB) Allalaaditud 220 korda
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Re: Fantazy

Postitus Postitas Project X »

Täiega väärt kraam, leiuta vokaal juurde ja raadiomaterjal olemas :) merekohin ja troopiline jook tuleb kohe mõttesse.
Mõnusalt tehniline ja keeruline, et esimese raksuga ei saagi kohe aru mis kõik toimub. Uuesti kuulates avastad uusi elemente.

Korg Wavestationi ajad tulevad meelde :D

edit:

kusjuures see sobix hästi mingile platvorm mängule taustaks.
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Re: Fantazy

Postitus Postitas PriitS »

mnjah, kuulasin täna seda jura uuesti stuudio kõllidest ja pean kahjuks tõdema, et olen nii mitmegi asjaga puusse pannud. (kõige paremini kõlab see mix AKG K seeria klappidega :) ).
Bass on nõrk ja trummid on üle - noh nagu klappidega miximisel ikka juhtub. Aga tööjuures ei saanud ka kõlle kasutada nii et ärge mixi eriti tõsiselt võtke :) Kindlasti teen uue mixi ka läbi kõllide.

PS. Project X-ile tänud heade sõnade eest!
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Fantazy

Postitus Postitas raen »

No nii, ma siis ka nüüd lõpuks sain kuulatud ... :)

Kohe hakatuseks pean nentima, et see on ilmselt jämm, ehk siis lugu, mis sündinud tegemise käigus. Mina aga üldjuhul alati eelistan raamitud muusikat, ehk siis sellist, millel on kindel algus, selge areng ja konkreetne lõpp.

Aga nagu ka ProjectX mainis, on siinne teos helikeeleliselt küllalt keerukas, soundid vilksatavad vasakult ja paremalt ning kogu aeg juhtub midagi. Ja see hoiab tähelepanu aktiivse, ning petab ära fakti, et lugu liigub tegelikult ühte lühikest harmooniaringi mööda.

Eriti head on trummid ja percussionid. Värsked soundid, korralikult programmeeritud MIDI ja veel mulle meeldisid kajad trummide taga. Kohati vist gate-reverb? Igastahes väga effektne.
Kasutaja avatar
hall kass
Tegija
Tegija
Postitusi: 44
Liitunud: 10 Juun 2007, 22:53

Re: Fantazy

Postitus Postitas hall kass »

Vat vat, sellist muusikat võiks minu arvates alati rohkem eksisteerida. Jube mõnus on oma fantaasias ette kujutada, kuidas sellise loo esitamine laivis välja näha võiks... Trummidel pole viga miskit, bass on kah täitsa omal kohal - olgu, trumme võib tahaplaanile lükata, kui vaja, aga bassi lükkamine ettepoole võib loost kaotada selle atmo, mis seal praegu nii mönusalt ruulib :)
Vasta