Raen "Oleme koos sel ööl"

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Raen "Oleme koos sel ööl"

Postitus Postitas raen »

http://www.vaikene.net/raen/musa/olemekoos.mp3

Sai nüüd ka üle hulga aja stuudiosse maha istutud, et üks lugu sisse mängida-laulda.

Tegu on coveryga Shakin Stevens`i loost "Give Me Your Heart Tonight". Sattusin siin just hiljuti tema lugusid Youtube`ist sirvima ja seesinane laul hakkas meeldima. Nikerdasin kähku eestikeelsed sõnad valmis, püüdes säilitada teksti algupärast rütmi ja mõtet, niipaljukest kui seda eesti keel ja minu oskused võimaldasid.

Erilist keemiat siin pole, lugu on ju üsna primitiivne. Natuke segas see, et kolisin oma stuudio MacBooki ja sestap töötan nüüd Logicuga. Uus asi tahab ikka harjumist. Küll on selles proges aga mitmed väga käepärased asjad, näiteks on akustiline kitarr mängitud ainult ühe korra ja duubeldatud sellise Logicu pluginaga, nagu SampleDelay. Minu arust toimib see väga kenasti olukordades, kus monofail on vaja panoraami ajada.

Särava kidrasoolo keevitas selles loos aga Ivar Hansen.

Miksing on muidugi üsna toores, sestap andke tuld, kust midagi muuta-liigutada vaja oleks?

PS. Pubides tantsupidudel läheb see lugu küll väga hästi peale. Kohe tunda on, kuidas publik läheb liikvele. 8)
Kasutaja avatar
valdek
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004, 21:29

Re: "Oleme koos sel ööl" UUS!

Postitus Postitas valdek »

:) See on hea lugu jah,minu lemmik ka,laulan seda päris tihti.Kunagi laulis seda Üllar Jörberg,mina laulan selle tektsiga,millega tema laulis.Mulle isiklikult meeldib see originaali soolo rohkem,kui kitarriga tehtud.Nooremapoolsele rahvale läheb päris hästi peale.Kenasti mahedalt tehtud :)
aasta66
Tegija
Tegija
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Juun 2007, 08:30

Re: "Oleme koos sel ööl" UUS!

Postitus Postitas aasta66 »

Mulle meeldis küll kidra ott. Mõnusalt "vestleb" duetis kortsuga. Tänapäeval ei pea originaali tagaajama . Klassikud mängivad Bach'i teistmoodi kui mängisid 50 , 100 j.n.e. aastat tagasi. On tunda küll, et see oopus on veel toores. Pisut nokitseda ja tuult tiibadesse. :D
teresiis
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 15
Liitunud: 13 Mai 2008, 21:09

Re: "Oleme koos sel ööl" UUS!

Postitus Postitas teresiis »

Tere Raen, tekkis soov kohe tänada ilusa laulu-tõlgenduse eest
Vasta