Mis Sa teed?

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Martin
Tegija
Tegija
Postitusi: 25
Liitunud: 16 Okt 2007, 09:59

Mis Sa teed?

Postitus Postitas Martin »

Tere Kõigile!

Siinset foorumit lugedes näen ma palju muusikuid, kes viljelevad erinevaid stiile. Tundub, et nii kutselisi kui ka harrastajaid.
Siinkohal tekkiski huvialane küsimus, et millist muusikat Sa oma kodustuudios meisterdad ja kas teed Sa seda hobikorras või
lausa kutselisena?

Selle küsimuse idee on selles, et ma tahaks leida (võibolla keegi peale minu veel) nn. stiilikaaslaseid kellega vahest vaba aja
tekkimisel midagi koos valmis ehitada. Või mis Teie arvate? Kunagi Raen mainis, et ta tegeleb ühe projektiga, kus muusikat
tehakse üle interneti erinevate inimeste poolt. Minu idee oleks samasugune.

Rääkides siis stiilist. Minu meelisteemaks on soft rock / pop rock. Stiilinäiteid oleks võimalik mu kodulehelt leida aadressil:
http://www.hallik.planet.ee Ma tean, ma tean... kvaliteet on kohutav :) Aga seda ma ju tahangi selle ühise harjutamise eesmärgil
paremaks muuta. Ise tegelen muusikaga praegusel hetkel hobikorras aga tahaks kunagi asjaga põhjalikumalt tegelema hakata.

Mis te siis sellisest ideest arvate?

Martin
alvin18
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Sept 2006, 08:10

Re: Mis Sa teed?

Postitus Postitas alvin18 »

Hea mõte. Kuulasin mõndasid lugusid ka...mõnus kerge pop. Kvaliteet ma ei ütleks et nüüd just kohutav on aga parandada on kõvasti. Eriti tundus just vokaali osa...et kas pole kõige parem ruum või on asi mikrofonis...kohati jäi natuke mulje et hoiad vokaali võimsust lauldes tagasi et mitte nö üldisest nivoost üle laulda, mis tekitab vokaalis kerget ebakindlust või "arglikust" kui nii võib öelda. See jätab mulle jälle mulje justkui oleks mikri kanali fader liiga kõrge. See on minu kui täiesti asjatundmatu arvamus heli salvestamise kohapealt. Aga nt mina oleks huvitatud proovima kätt mõnda lugu miksida ja dünaamikat seadma :wink: Anda nö oma touch.

Ise teen hobi korras puhtalt elektroonilist muusikat, live pille ei mõista mängida ega plaani ka :) Puhtalt software. Mõned korrad raadios mõne looga eetrisse pääsenud ja rohkem mul ette näidata ei ole :D Aga jah, see miksimine võiks päris põnev olla kui kellegi teise lugu proovida....
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Mis Sa teed?

Postitus Postitas raen »

Kunagi Raen mainis, et ta tegeleb ühe projektiga, kus muusikat
tehakse üle interneti erinevate inimeste poolt
See Ühinenud Pillimeeste projekt on hetkel oma aega ootamas. Selles mõttes, et kindlasti tahan selliste asjadega jätkata, aga praegu lihtsalt pole vaba aega, et ideid realiseerida. Ideid aga ühtteist on.

Minu sümpaatia kuulub ka soft-, country- ja poprockile, kus võimalikult palju kidrasid ja muid akustilisi pille ( või nende emulatsioone ). Nii, et kui keegi tahab mind sellise musa tegemisel kaasata, ärge häbenege kutsuda! :D

Selle ühe-kahe träki sissemängimiseks ikka aega leiab ...
Ivar
Äss
Äss
Postitusi: 213
Liitunud: 30 Okt 2006, 14:12

Re: Mis Sa teed?

Postitus Postitas Ivar »

Teeenin kitarrimänguga elatist. Mängin nii elektrikitarri kui ka akustilist. Muusikalised eelistused on rockipoolsed, aga seoses pubi- ja muude analoogsete mängudega tuleb teha igasugust muusikat. On olnud au osaleda Raeni Ühinenud Pillipmeeste projektis. Võtan hea meelega osa igasugustest pakkumistest, kus vaja kitarripartiisid mängida. Nii nagu oleme Raeniga teinud, et teen oma partiid kodus valmis ja saadan interneti teel teise linna, saan ma osa võtta ka teistest huvitavatest pakkumistest.
m6mmik
Tegija
Tegija
Postitusi: 46
Liitunud: 22 Dets 2006, 10:00

Re: Mis Sa teed?

Postitus Postitas m6mmik »

tegelen eksperimentaal progressivse rock/metal stiiliga. koduleht http://ass.m6mmik.pri.ee :)
Kasutaja avatar
hall kass
Tegija
Tegija
Postitusi: 44
Liitunud: 10 Juun 2007, 22:53

Re: Mis Sa teed?

Postitus Postitas hall kass »

Tegelen asjaga hobi korras, võin üritada muusikasse panna kõike, mis vaid sellelaadset huvi pakkuma hakkab... Rocki, metalit jms olen ka teha üritanud, aga senised tulemused on olnud väga kehvad. Akustilistest pillidest olen trummidega mõnda aega tegelenud (eriti eksootilised löökriistad - djembed, tiibeti kellad/kulinad, shamaanitrummid jms), mingeid algelisi improvisatsioone suudan ka klaveril mängida.

http://paadikapten.googlepages.com/
Vasta