Igav oli lihtsalt...

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Igav oli lihtsalt...

Postitus Postitas DJ Elf »

Eile õhtul hakkas igav. Ei viitsinud miskit teha, aga siiski oli soov millegagi tegelda... ja siin kuulete selle "igavlemise" resultaati.

http://paadikapten.googlepages.com/My_Soul.mp3

Üks open hihat sai ilmselt liiga valjuks keeratud, aga pole kindel, kas saan muuta-praegu on FL mul juba ridamisi projekte tuksi keeranud, nii et ma ei saa salvestatud asju enam avada. See siin on 12 tunni jutti jämmimise tulemus.

EDIT: lasin kõrvadel pool päeva puhata ja, no jah, mis siis hiljem kuulates selgus :oops: Aga, noh, ütleme, et seekord ma lihtsalt lasin omal pidureid veidi lõdvemaks ja vötsin mönuga :P
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Heh, päris omapärane, kergelt kakofooniline heliriba ...

Huvitavad soundid ja nende kooslused. Ainult, et teema-arendused võiks poole kiiremalt käia. Ehk siis - näiteks kaheksa "kellalöögi" asemel neli ja juba uus teema peale. Tänapäeva inimestel kiire, kes see ikka viitsib 6-7 minutit jutti kuulata ... :D
DJ Elf
Tegija
Tegija
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:59

Postitus Postitas DJ Elf »

raen kirjutas:Heh, päris omapärane, kergelt kakofooniline heliriba ...

Huvitavad soundid ja nende kooslused. Ainult, et teema-arendused võiks poole kiiremalt käia. Ehk siis - näiteks kaheksa "kellalöögi" asemel neli ja juba uus teema peale. Tänapäeva inimestel kiire, kes see ikka viitsib 6-7 minutit jutti kuulata ... :D
Minu õde kutsus mind vahel tiitliga "vana rahu ise" :)
Vasta