Project X sai uue looga valmis :)

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Project X sai uue looga valmis :)

Postitus Postitas Project X »

Jälle minult üle pika aja midagi :) tegemist coveriga millel natuke sõnu muudetud. Ühesõnaga panin oma tüdruku laulma :D
Manused
Project X feat. Marjana - I Belive_eq.mp3
(4.12 MiB) Allalaaditud 288 korda
Viimati muutis Project X, 19 Jaan 2007, 01:19, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Mnjaa ... alumist otsa on nagu vähevõitu ... :roll: Eriti, kui bass ülemistesse nootidesse läheb.
Muidu on hästi tehtud lugu. Tüdruk nagu Trinity! :D
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Sul on oma tüdruk? :roll: Siis sul veab kuhjaga ikka.

Aga olgu, kuulasin ise ka ja meloodia oli mu arust igati normaalne :) Lauluhääl sel tsikil ka sihuke nummi, just nagu Trinity, nagu Raen ütles. :D
Ikka ma ei saa ilma kriitikata, sest häirivaid kohti ka natuke oli:
Häiris tiba see, et lugu polnud päris tasakaalus. Kohati oli kangesti vähe elemente ja umbne tunne oli, lauluhäälele oleks hästi väheke delay-d + reverbi lisanud (predelay 80 +/- 10); bass oli kohati kuivavõitu, äkki peaks proovima erinevate tämbritega basse sinna alla?

Kuule, kas sa saaksid mulle mingi lingi kaudu PM-ga saata selle laulu täiesti puhtalt, ma teeksin ise sinna ka midagi, nagu selle "Pealinna tüdrukuga", kuigi siin on nüüd stiil teine, teeks ka mingi träna valmis? Mis arvad? :wink:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Vaat kui tahad muusikat teha ja ise suurem asi laulja pole siis kõige lihtsam lahendus on vaadata endale tüdruk kes oskab natuke laulda :D Nii need asjad ju käivad :D
Kui ma aega saan, et asi pulkadeks kiskuda siis panen vokaali kuhugi üles :)
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Tore oleks! :)

Ega ma "oma tüdruku" all just lauljat ei mõelnud, aga see oleks hea boonus asja juures. Tegelt ma mõtlesin üleüldse oma tüdrukut sõna otseses mõttes, et see on suur õnn lihtsalt, oleks endal ka... :D
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Nooo kuuule :P muusika inimesed lähevad alati peale :D Tule Tartusse kutsume Raen'i kah teeme mõned õlled ja lahendame selle probleemi sul ka ära :D
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Ei ole joogi-mees! :D
No kui musamehed naistele peale lähevad, siis seda on hea kuulda!
Aga sellest laulust oleks küll äge oma versioon teha. :P Ma just mõtlesin eile, et teeks C. Aguilera "Genie-" loost oma versiooni (mul puhas laul olemas!) aga eks kunagi hiljem. Pealegi on selle puhul tegemist 7 aasta taguse hitiga ja autorikaitse võib kukile tulla, kuigi oma tarbeks võib ju teha...
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Niih panin mingi cross delay vokaalile otsa siis vahetasin kicki välja ja võtsin vokaali 0,5db maha :) vist läks paremax :D
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Aga proovi samale kick`le juurde panna näiteks mõni akustiline kick. Või ka mitu erinevat väga erineva kõlaga kicki. Korraga koos kõlavad erinevad sämplid annavad mõnikord väga huvitava kihilise tulemuse. Eks see musastiil siin mõneti vist ka eeldab just sellise kõlaga basstrummi, nagu siin praegu on, aga minu kõrv ootaks natuke agressiivsemat kõla, plaksuvat heli, kus oleks ka mingi atakk kõrgemate sageduste kohapealt, väike "bzzzzzz" peale põhimatsu jne

Ja veel - praegu on kogu rõhk esimese löögi peal, seepärast pole nagu õiget minekut ja liikumist. Proovi, mis siis saab, kui sa selle "sekundeeriva hi-hati" oluliselt ülespoole tõstad. Praegu on nii - "umps ... umps .... umps .... ". Aga siis saaks - "umps-a ... umps-a ... umps-a ... " Mitte, et nii nagu praegu on, oleks halb, vaid teisel juhul oleks minu arust liikumist ja samas rütmilist tasakaalu rohkem.

EDIT. Kui päris mitu korda kuulasin, tundus juba päris hea! :D
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Sellel on juba 2 kicki koos üks on mingi digi ja teine akustik aga väga keemiaks läheb kui akustilist kõvemaks keerata :roll:
Ah las ta seisab natuke...tegelikult saavad kõik hädad alguse arranzeeringust...ma ju laisk inimene ei viitsi eriti ise midagi mängida (mitte et ma ei oskax :D) pigem tõstan klotse kokku :P
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

raen kirjutas:Kui päris mitu korda kuulasin, tundus juba päris hea! :D
See kipub paljude lugude puhul nii olema. Eriti siis, kui esimesel kuulamisel mulje nõrgavõitu on või loos palju parandamist tundub olevat. :wink:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Tegelikult on muidugi nii, et esimene mulje on õige. Mida rohkem järjest kuulad, seda rohkem hakkad pöörama tähelepanu detailidele ja seda vähem oled objektiivne.
reix
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 11
Liitunud: 23 Jaan 2007, 11:32

Postitus Postitas reix »

hey X!

Väga hea vokaal :)


äkki saad mulle selle vokaali saata mp3 failina või kuskile wavina üles lükata?
Teeks ka ühe remixi? :)

msn : djezboy@hotmail.com
Kasutaja avatar
dnsproject
Algaja
Algaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Mär 2007, 16:46

Postitus Postitas dnsproject »

Vox päris okei jah, tausta võiks siiski veidi arendada:
Näiteks kick on kuidagi tuhm, ise keeraks kindlasti kõrgemaid peale või vahetaks üldse sämpli välja. Igavust tekitas veidi aga see bassline'i pattern, et siis kick-bass-kick-bass, mis on NII '99! Seda täiustaksin ma kindlasti. Beat'i täiendaksin kindlasti percussioniga, hetkel on põhimõtteliselt hätt, kick ja kläpp ainult, et kuidagi tühjavõitu. Leadi soundi kohta ei oska kommenteerida, võibolla sulle meeldib siuke saund, aga see oli moes nii 2003 ringis ;)

Loodan et feedback liiga negatiivne polnd, kuid konstruktiivne kriitika kõigest :)
Vasta