vokaal

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
alvin18
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Sept 2006, 08:10

vokaal

Postitus Postitas alvin18 »

et kuidas ja kas on võimalik teha järgmist:

ütleme et mul on vokaalijupp 20 sekundit, samuti on viisijupp 20 sekundit. loomulikult kui need kokku panna ei kõla asi nö harmoonias. Kuid kuda neid saada? et kas ja kuidas võimalik?toon lihtsa näite: ütleme et 5 sekundit loost on klaveriga c-c-c-c siis viis sekundit nt d-d-d-d jne. et kas kas tuleb miski pitchida või strechida või midaasja?

vahenditeks on oletame et fl6 ja waves diamond. tänud
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

pitchida siis ikka kui helikõrgus vale on.

on sul vokaal ja klaver üldse mõlemad ühes helistikus? see võib probleemi põhjustada. mul endalgi on ühes loos nii et üks meloodia on üldse teisest helistikust ning teiste asjadega peale bassi see kokku ei lähe.
teinekord muidugi on ainult üks noot asjas süüdi.

kõige parem oleks võibolla, kui sa saaksid kuulata anda meile seda kupatust koos.
alvin18
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Sept 2006, 08:10

Postitus Postitas alvin18 »

Seidy kirjutas:pitchida siis ikka kui helikõrgus vale on.

on sul vokaal ja klaver üldse mõlemad ühes helistikus? see võib probleemi põhjustada. mul endalgi on ühes loos nii et üks meloodia on üldse teisest helistikust ning teiste asjadega peale bassi see kokku ei lähe.
teinekord muidugi on ainult üks noot asjas süüdi.

kõige parem oleks võibolla, kui sa saaksid kuulata anda meile seda kupatust koos.
asi ongi et ei ole ühes helistikus aga oleks vaja saada ja siuke melomaan ma ei ole et kõrva järgi ära ütleks et vot mis helistik on ja siis aga muidu hakkan noote sisse toksima. katse-eksitusmeetodil muidugi saaks, et niipalju ma ikka kuuleks ära aga siuke variant võtaks ilgelt palju aega, ilmselt panen vokaali siis omme ülesse:)
Vasta