Ruutimisjama midikontrolleri ja nuendo,cubase vahel

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Paide Piim
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 06 Jaan 2006, 07:07

Ruutimisjama midikontrolleri ja nuendo,cubase vahel

Postitus Postitas Paide Piim »

Minu probleem seisneb selles,et kui loon projekti aknasse midi träki ja tahan näiteks mõnda VSTi -d jooksutada näit.,siis midiklaviatuuri klahvile peale vajutades mingit häält ei tule.

Minu helikaart:M-Audio fw 410
midikontroller:evolution mk-149

Seadistus ehk Device Setup Nuendos3,Cubases sx3-s:

Vst audiobay(multitrack):M-audio FW ASIO(peal kõige hilisem draiver)

Kuidas ma toimetan?
1.Loon midi träki
2.Teen träki monitorinupu aktiivseks
3.F11 klahv,Vst instrumendi aken kuvatakse ette ,valin ühe sündi välja sealt ,noh näituseks Vanguard kasvõi.
4.Miditräki midi outputiks määran Vanguardi nüüd siis seetõttu.

Mis juhtub?
1.Nii transportpaneelil ja ka miditräkil näitab klahvi toksides,et signaal on olemas ehk siis inputiga peaks ses osas ok olema.Samas Midi output activity näidik tr.paneelil ei näita midagi.Ja ei tule häält sellest lähtuvalt.Olgu,joonistan siis träkireale kasti,topeltklikk selle peal ning avaneb key editor eksole.Sealt piano rolli peale vaadates näitab ära millist klahvi alla vajutan jms.Joonistan sinna mõned noodid sisse ja siis mängib samas kõik kuuldavalt maha.
Ahsoo,esiteks üldse pidin oma kontrolleril channelit vahetama(selline võimalus tol olemas),et proges miditräkil signaal sisse tuleks.Laenasin ühelt sõbralt teist kah igaksjuhuks kontrollerit,et katsetada sellega(seal channelswitchi võimalust ple)ja noh midagi ei tule- transportpaneelil näitab sissetulevat, ,miditräkil aga mitte.
Sonarite ,Reasonitega käituvad need klavikad nagu miÅĄkad ehk siis mingit probleemi ple täheldanud veel...
Noh kui täpsem olla siis need nuendo 3,sx3 on mul h20 toodang mitte päris steinberg aga siiski :) Samas sõpradel joosevad need samad kräkid midi kohapealt veatult.Proovisin nuendo 2-te ja ikka sama routingu probleem .Ehk oskab keegi abi anda?
andresl
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 63
Liitunud: 22 Mai 2006, 17:24

Postitus Postitas andresl »

Kas midikanali input on õige? Nimelt ei tööta alati all inputs vaid peab olema sinu midisisend määratud.
Paide Piim
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 06 Jaan 2006, 07:07

Postitus Postitas Paide Piim »

proovitud mõlemat pidi nii omni-s kui ka enda enda helikaga
Paide Piim
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 06 Jaan 2006, 07:07

Postitus Postitas Paide Piim »

sain asja korda ,kuid viga siiski polnud mütsi all.. ehk nuendo kala siiski :)
Vasta