Kui otsid korralikku helikaarti ...

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

juuliusaugust kirjutas:...mõnikord hakkab muusika väga aeglaselt mängima (nagu tempo oleks väga alla tõmmatud).
hehe, sellist asja kuulen mina küll esimest korda. :D Ja mul on aastate jooksul olnud tegemist veel selliste odavamate kaartidega, mis peaksid ju saastamad olema...
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Bladetone
Tegija
Tegija
Postitusi: 46
Liitunud: 13 Mär 2005, 21:39

Postitus Postitas Bladetone »

Tundub et mu logic ja Juli@ ei saa enam omavahel läbi.Juhtub imelikke asju,
vahel disableb mõned VST pluginad ja siis pole muud pääsu kui system restore Juhtub selline asi kui hästi palju möllata, vahetada sämpleris palju erinevaid sämpleid jne.
Ma muidugi ei tea kas asi on helikaardis, aga see sama setup enne Juli@t töötas 2a. laitmatult. Kuigi Juli@ga alguses ka jamasi polnud, aga nüüd just viimasel ajal.
Nii kui vahetasin Juli@ asio driverid oma emplaadi soundika nvidia asio driveriteks tegin restardi avasin logicu ikka ütles PSP nitro kadunud.
Et kas ikka on asi soundikas.
http://www.dogsonacid.com/attachment.php?postid=5999581

Viimased draiverid on ka installitud.

Äkki keegi oskab mõne selgituse, vihje öelda.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Helikaardi draiverid mõjutavad eelkõige esitust, ehk siis seda kuidas sul näiteks audio jookseb - kas on katkestusi, raginaid jne

Kui pluginad kipuvad ära kaduma või tekivad muud anomaaliad, siis on tõenäoliselt probleem pigem hostsekventseri ja installitud pluginate omavahelises suhtlemises.
aga see sama setup enne Juli@t töötas 2a. laitmatult
Arvutid lähevadki ajajooksul hapuks. Kord aastas, alates windowsist, kõik uuesti peale panna, ei tee paha. Võid ka proovida sekventser + pluginad uuesti installida.
Vasta