M: Võimendi komplekt MÜÜDUD!

See foorum on ostu- ja müügikuulutuste jaoks.

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

M: Võimendi komplekt MÜÜDUD!

Postitus Postitas raen »

# 2 X kõlarid FBT Jolly 15b ( koos transakottidega ) http://www.fbt.it/ENG/PAE/PRODOTTI/SPEA ... Jolly-15b/
# 1 X võimendi Yamaha P3500S ( transaräkis ) http://www.yamaha.com/yamahavgn/CDA/Con ... TID=227600

Loe ka siit http://forums.vaikene.net/viewtopic.php?f=6&t=641

Komplekt on juba u 3 aastat lihtsalt reservis seisnud, varem natuke ikka kasutasin, kuigi suht lühikest aega. Kuna aga nüüd liikusin enda helindamisel komplekti "subbakad+satelliidid" peale, siis läheb mu praegu kasutatav PA komplekt reservi ja senine "reserv" osutub seega täiesti üleliigseks :D

Vaatasin laias laastus, et uuena maksaks selline komplekt u 17 000 krooni. Minu asjad on kasutatud, tõsi, väga heaperemehelikult, nagu kõik mu asjad ja seega ideaalses konditsioonis, ka väliselt.

Kuna aga müün pigem selleks, et koju ruumi saada ja natuke nagu kahju ka, kui korralikud asjad lihtsalt tolmu koguvad, selle asemel, et rahvast teenida, siis on komplekti hinnaks 6000 kr.

Asuvad Tartus. Kuhugi kaugemale saatma ei hakka ja keikkale proovida-lõhkuda ka ei anna. Kodus mul saab idees komplektile hääle sisse lasta küll, kui on väga mure, et äkki saab muidu ostuga tünga :)
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: M: Võimendi komplekt

Postitus Postitas Marchrabbit »

Soovin kindlasti seda komplekti osta. Suurem osa rahast on olemas ka.Natuke peab juurde laenama,aga see ei tohiks olla probleem. Kui kõik laabub siis tulen hiljemalt pühapäeval Tartusse asjadele järele.Kas saaks senikauaks selle komplekti kinni panna? :roll: Ma olin nagu esimene küsija ka. Kui kõik laabub väga hästi,siis tuleksin juba
enne reedet asjadele järele,sast laupäeval on meie bändil jälle mäng ja siis saaks juba hea tehnikaga seda teha. 8)
ansambel "Lihtsad Poisid"
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: M: Võimendi komplekt

Postitus Postitas raen »

Panin lukku! :-)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: M: Võimendi komplekt MÜÜDUD!

Postitus Postitas raen »

Et siis nüüdsest Mardi & Co omanduses. :)
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: M: Võimendi komplekt MÜÜDUD!

Postitus Postitas Marchrabbit »

Eile Raeni juurest tulles läks sõit otse mängule ja polnud aega neid kõlareid niisama midagi silitada-kohe töösse. Mulje on SUPER :D :D :D . Enne tuli mängida kultuurimajast laenutatud 8 aastat vana helivõimenduskomplektiga,mis on käinud läbi palju noorte diskosid ja välipidusid. Ei oskagi kohe väljendada,mitu korda Raenilt ostetud tehnikaga helikvaliteet paranes-igatahes on seda väga palju. Suur tänu Raenile heade soovituste ja nõuannete eest,mis ta tehnikaga kaasa andis. See aitas viia meie bändi täiesti uuele tasemele.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: M: Võimendi komplekt MÜÜDUD!

Postitus Postitas raen »

Tore, kui asjad asja ette läksid!

Need kõllid on selle võimendi jaoks just paraja võimsusega, ning kui alati jälgite, et ei puldi indikaatorid ega ka võimendi "Clip" tuluke "punasesse" ei löö, riistad väga põrutada ja vett ei saa, siis usun, et need teenivad teid kaua-kaua! :)
Vasta