O: Süntesaator

See foorum on ostu- ja müügikuulutuste jaoks.

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
Morino
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Apr 2010, 17:50

O: Süntesaator

Postitus Postitas Morino »

vahendan ühe tuttava teadet. Tahetakse saada süntesaatorit.

soovitakse soodsa hinnaga kasutatud arranger-workstation klahvpilli.
sobivad sellised Yamaha PSR1500, PSR2000, PSR8000, Roland E-50, Korg PA80, Korg PA500, Korg i30, Korg i40s, või muud sarnast. Hind jääks 5000-8000 krooni kanti.
Dimchis
Algaja
Algaja
Postitusi: 3
Liitunud: 19 Mär 2010, 11:14

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas Dimchis »

Pakun Roland xp50, hind 6500.-
Kasutaja avatar
Morino
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Apr 2010, 17:50

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas Morino »

Endiselt oleks vaja veel ühte odavt süntekat.

Kas kellegil on pakkuda ca 300 euroga Yamaha PSR1000, PSR740, Korg PA50, Korg I4S, Yamaha QS300, Yamaha W7/W5, jne.
Pilli läheb vaja ühele alustavale bändile. Helistage 5597-3959, Asun Pärnus. Saab ka mujale järgi tuldud.
Kui on midagi pakkuda, siis helista julgesti. ehk saame kaubale. Ka muud võib pakkuda, mida pole nimetatud.
Kasutaja avatar
Manchoa
Äss
Äss
Postitusi: 184
Liitunud: 23 Veebr 2010, 08:59

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas Manchoa »

Hei Morino !

Tead, sa peaksid vist veidi täpsemalt defineerima mõiste "odav". Räägid küll , et ca 300 EUR, aga täspsusta, mis pilli ja milleks sa vajad. Seletan - milleks osta isemängijat (Ymaha PSR), kui sa ei kasuta tegelikult sisseehitatud stiile ja rütme. Kas vajad täisklahvi, kas vajad stille või pigem hea kvaliteediga saunde. Kas vajad pigem klavereid ja akustilisi pille või hoopiski sündisaunde. Kas vajad arrangerit, workstatonit või soolopilli (kus on vaid saundid) ja mitu oktavi on vajalik ? Kalhvitundlikkus, aftertouch ?
Sinu poolt väljatoodud pillid on väga erinevad ja ei anna ühest vastust.

Korg PA-50 on "isemängija" (stiilis ühemehebändile) ja seda alla 500 EUR ei ole mõtet otsida. Yamaha PSR-100 on ni vana pill, et seda eriti ei liigu, hinnaklass jääb tõepoolest 300 EUR kanti, kuid see on hoopist teisest klassist pill, kui PA50. Yamaha QS-300 hinnad algavad umbes 430-450 EUR ja see on erinevalt PSR'ist ja PA'st hoopiski workstation, samuti W7.

Kui vajad korralikku "rauast" töölooma, mison pigem saundipill (korralik metallist karkass ja kest, väga head elektriklaverid, orelid, klaverid jne), siis võin Sulle pakkuda näiteks Solton MS5. See on tõsine ja vastupidav tööloom laivipillina, kui vajad justnimelt saunde Eestis on neid pille vast paar tükki, mitte rohkem, ma arvan, et midagi 300 eur+ annaks ka ära. Alla selle kindalsti mitte. Olen kah Pärnus, võid tulla proovima, kuulama, nõu saama....
TY
Kasutaja avatar
Morino
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Apr 2010, 17:50

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas Morino »

Mul ei ole omale vaja vaid ühele tuttavale!!!!!!!! Temal on ükskõik mis pill, peaasi, et päris lastekas ei ole. Sellepärast ootasingi pakkumisi igasuguste seast siis workstationite kui ka isemängijate seast. Lihtsalt igaksjuhuks panun, et keegi pakub. Enam Eestist mitte,....

Nüüdseks on mõned pakkumised ka mitmete kohtade pealt tulnud. Ostsin just 300 euroga Korg PA60 ja 200 Euroga Roland XP80. Õnneks leidus keegi kes need kaks pilli odavalt ära müüs! Tulid mujalt, mitte siit foorumist. Sain pillid Lätist :-) Eestlased hoiavadki oma vanast rauast nii kinni, et enne lasevad ära mädaneda kui odavamalt müüki panevad. Edaspidi hakkangi ainult Läti pealt pille otsima ja eesti ongi üks mõttetu koht! Omale sai viimati Lätist akordion ostetud. See oli kaasaegne Paoli Soprani ja hind oli 8500 krooni. Eesti kaubanduses oleks see sama pill vähemalt 40 tuhat krooni maksma läinud IRWWWW...

Jai nimetatud siis QS 300. 430-450 eurot on palju sellise eest pakutud. Mul on just selline olemas ja lootsin, et sõbrale saaks samasuguse. Talle hakkas see meeldima. Enda oma ostsin kaks aastat tagasi viljandist 3000 krooniga. (ca 200 euriga), ei olnud ju 450 euri. Lõpeta siin targutamine kui sa hindadest tegelikult midagi ei tea. Lähen nüüd lätti ja loodan veel sealt midagi saada, siis saab keegi veel ehk omale normaalse turuhinnaga pillid.

Eesti turuhind on selline mis jätabki pilli igaveseks müügiletile! Ma ei tea kes see on aga keegi müüb juba 10-nes aasta Rorg PA80 pilli kaupluse hinnaga, mis see uuena maksnud on. Tänini müüb ja otsib lolli kes ostaks...
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas PriitS »

hmm,
siin on vist vahe selles, et tegevmuusik jõuab oma kalli pilli vast vähem kui aastaga tasa teenida ja veel mõne aasta peale, et uue pilli jaoks raha koguda. Nii ei ole tõesti mingit mõtet nagu üritada vana pill sama raha eest, isegi mitte poole hinnaga maha müüa (enam veel Eestis). Kui oled enamvähemgi edukas teenid igal juhul tagasi.
Need kes aga ostnud kalli pilli ja mingil põhjusel ei tegutse või on jätnud katki pillimängu, on loogiline et seisev pill ei tooda kasumit, aga raha tahaks ka tagasi.
Sittagi!
Omad pillid olen kõik poest ostnud ja elu on näidanud, et mis sa neist ikka müüd ja vahetad koguaeg. Oleneb keikast - mõnikord võtan ühe pilli, mõnikord kaks, mõnikord valin selle kolmanda..
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: O: Süntesaator

Postitus Postitas Marchrabbit »

Priidu jutus on väärt tõetera sees. Erinevate tootjate pillid erinevad üksteisest päris palju. Väga hea on,kui saab kodus pilli valida vastavalt publikule.Kas läheb mängimiseks kõrtsidiskol,rahvalikul jaanipäevapeol või hoopis eakamale publikule. Morino jutuga päris nõustuda ei saa,et Eestis odavalt pilli ei saa osta. Olen silmanud mitmeid soodsaid pakkumisi Okidoki portaalis ning seal isegi 2 instrumenti soodsalt müünud. Siit foorumi ostu-müügi rubriigist olen ostnud soodsalt väga head kõlarid ning lõppvõimendi ,millega olen jätkuvalt rahul.Kasutaja Alland tegi hea pakkumise mikserpultidele. Nii,et rohkem positiivsust!
ansambel "Lihtsad Poisid"
Vasta