M: Kõlarid Community DnD12 - MÜÜDUD!

See foorum on ostu- ja müügikuulutuste jaoks.

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

M: Kõlarid Community DnD12 - MÜÜDUD!

Postitus Postitas raen »

Infot asja kohta saab siit - http://www.loudspeakers.net/main/index. ... cle&sid=42

Kõlareid on mõistlikult ja sihtotstarbeliselt kasutatud, seega väga heas korras. Kaasa transakatted.

Mõnusalt kerged ( 13 kg ), aga piisavalt võimsad ( recomended power amplifier : 330W to 480W @ 8 Ohms )
Sisse on ehitatud limiterid, mis välistavad kõlari rikkumise - kui ületad teatud võimsuspiiri, siis lülitub kõlar "säästurezhiimile", asi töötab lihtsalt vaiksemalt. Kui aga veel rohkem selga anda, siis blokeerib heli üldse ära.

Väga sobilikud näiteks lavale monitorideks ( kõlarite kuju võimaldab neid asetada põrandale kahe erineva nurga all - terav ja vähem terav nurk ), aga ka proovisaali või ka väiksematesse saalidesse bändi helindamiseks.

Paari hind 3000 kr
Asuvad Tartus
Raen
56 622 380

PS. Ära müün sellepärast, et ostsin endale suuremad.
Viimati muutis raen, 22 Okt 2007, 17:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
valdek
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004, 21:29

Postitus Postitas valdek »

Millised siis ise ostsid,ehk tutvustad teistele ka,millise valiku tegid ja mispärast just sellise?Kunagi, nagu mäletan ,ei olnud sa nagu eriti kõva soundi pooldaja ja nüüd ikka ostsid endale suuremad kastid,said ikka aru,et kui suuremas kohas mängida siis ikka väiksesse pubisse sobiv võimsus jääb suuremas kohas nadiks :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Nojah, kuna mul nende kõlarite müügiga mingit profiiti lõigata plaanis pole, pigem lihtsalt, et toanurga tühjaks saaks, siis võin asjast ausalt rääkida ... :)

Ostsin endale FBT-d - http://www.fbt.it/intranet/Inglese/pae/ ... /index.asp

Siin on mitu põhjust, miks just need. Esiteks sobivad need oma võimsuselt mu võimendiga paremeni ( 350 W ). Mis aga peamine, FBT-d on 15 tollise wooferiga. 12 tolline valjukas tahab kõvasti volüümi peale keeramist, et saalis "õhku liikuma" panna. Mida suurem membraan ( või mida rohkem on kõlareid ), seda kandvam sound vaiksematel volüümidel. Nii, et suurem kõlar ei pruugi alati valjemalt mängimist tähendada, Valdek! :D

Ühe live olen nüüd nende FBT-dega teinud ja võin tõesti öelda, et kannavad paremeni ja sound ON märgatavalt puhtam ja siidisem, kui nendel Communitytel, mis müügis.

Aga ...

... eks hind ole ka FBT-del hoopis teisest klassist, Communityd on väga mõnusalt väiksed ja samas üllatavalt võimsad, paberite järgi isegi võimsamad ju, kui FBT-d. Korra isegi testisin neid koduõuel, et kas ja kuidas limiterid ka töötavad ja oh seda tümakat, mida need pisikesed karbikesed välja pumbata suutsid!

Nii, et oma hinda on need kuhjaga väärt.

Pealegi, mina müün neid ju veel eriti soodsalt, arvestades, et väga korralikult hoitud asjad! :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Müüdud!
Vasta