"Minu uus pluus"

Musa - kuulamiseks ja kommenteerimiseks

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

"Minu uus pluus"

Postitus Postitas raen »

http://www.youtube.com/watch?v=TGYdCj6GPEo

Sai veidi jämmitud. Signaal läks kidrast läbi protsessorite juhtmega arvutisse, kus Reason salvestas ja Canon G11 samal ajal kõike filmis. Kahjuks ei saanud pärast iMovies editeerides pilti ja heli päris ideaalselt sünki ja mulle tundub, et Youtube on veel omakorda asju nihkesse ajanud, aga noh, kärab küll! :-)
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas randal »

Aga täitsa kobe ju :) Millest läbi lasksid?
Aga süngil pole nagu häda, ainult videosalvestuse juures on mingid hangumised tekkinud. Soe soovitus: ära kunagi kasuta iMovie'ga samaaegselt ühtegi teist programmi, hoolimata sellest, palju sul mälu kasutada on ;) Korduv kogemus räägib :P
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas raen »

iMovie on jah üks paras käkerdis ja peavalu, aga ma pole siiani viitsinud ka paremat varianti enda jaoks välja mõtelda. Harva kasutan ka.

Kidra läheb läbi sama setupi, mis livedel ( comp + Bossi akustikuprose ). Pärast panin arvutis delay juurde, sest mul polnud vastavat tap-tempoga pedaali käepärast.
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas randal »

Kõlab igatahes hästi :)

iMovie ajab tegelikult päris kenasti asja ära, mul on ta suht pidevas kasutuses. Kuigi mu kaamerad timesynki ei kasuta, õnnestub ka erinevate kaamerate pilt ja heli korralikult sünki ajada, pole siiamaani häda olnud. lihtsalt mälukasutus on ükskõik millega video töötlemisel üsna jõhker.
Vahel kasutan varianti, kus nii pilt kui heli tulevad otse masinasse, mitte ei salvesta kaameraga, on asi lihtsam. Üle FW, muidugi. Puldist lasen signaali kas kaamerasse ja sealt koos pildiga iMovie reale või siis võtan heli eraldi sisse samaaegselt. Mõlemad variandid toimivad :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas raen »

Eks ma pean jah selle iMovie enda jaoks lihtsalt korralikult selgeks tegema, siis jääks kasutades ka palju vandesõnu ütlemata ... :-)

Aga lugu kõlab täitsa OK-lt jah. Kuna tegu suht värske loo ja riffidega, siis eks ta areneb ajaga edasi, ikka keerulisuse ja täiuslikkuse poole. Tegelt mul juba praegu on seal teises pooles erinevad variatsioonid, aga ma kartsin, et video tegemisel hakkan närvitsema ja ei mängi neid puhtalt välja :-)
randal
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 99
Liitunud: 10 Sept 2011, 16:00

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas randal »

äge, edu! :)
----------------------------
mitmekülgselt andetu
keenius
Algaja
Algaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Veebr 2012, 11:58

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas keenius »

igate kihft pluuse..
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: "Minu uus pluus"

Postitus Postitas raen »

Aitähh! :-)
Vasta