Probleem Sonariga

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Kasutaja avatar
valdek
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004, 21:29

Postitus Postitas valdek »

:lol: Eks ta ole,kõik sõltub mis tasemel tahetakse teha.Ma ju ise ka salvestasin sellega.Kui niisama hobiks ju sobib enamvähem,kui tõsisemalt tegelda,eks siis ja ole vaja paremat vaatata,see selge 8)
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

heh, ma ei hakka ikka helikaardi peale sellist pappi panema praegu, ehk kunagi hiljem. Praegu TAHAN, et Sonar häält teha laseks! :P
Pealegi, ma ei kasuta sisendeid peaaegu mitte kunagi. Ehk ainult Skype'i jaoks. :)
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Helikaartidest:

Postitus Postitas Muhv2003 »

Iagasugused Creative kaardid on m2ngimiseks, mitte musa tegemiseks kui tahate soodsat kaarti musa tegemsieks soovitan vaadata: Esi Juliat.

EDIT:

Soovitaksin Sonarile eelistada musa tegemiseks Cubase , kuna see on palju mugavam ja loogilisem proge musa tegemiseks ,pealegi on vst formaadis synte ja pluginaid l6putult, nii et igav kyll ei tohiks hakata.
:wink:
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

No mina jään küll veel Sonari juurde, sellega harjunud juba ja kõva riist igatahes.

Aga miks ei kõlba see 400-kroonine SB Live! siis musa tegemiseks?
Igatahes paremini kui mu praegune inegreeritud AC'97, mis kahiseb ja ragiseb jubedalt. Selle sisend veel hullemini!

Mul on tegelt oluline ainult väljund, sest ma ise mingit naturaalpilli ei mängi ega ei laula ka. :P
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Mõistlik on endale üks sekventser selgeks teha ja kui selle funktsioonid vastavad sinu vajadustele, siis jäädagi seda kasutama. Vastasel juhul raiskad suurema osa oma ajast õppimisele ja uuega harjumisele. See, et ühe hosti helikvaliteet on parem, kui teisel, on puhas müstifikatsioon.
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Sonar

Postitus Postitas Muhv2003 »

Eks see mis proge keegi kasutab on loomulikult igaühe maitse asi, aga helikaardi v2ljundist v6iks tulla peale piiksude ja pininate ka pisut paremat heli v2lja. Muidugi v6ib musa tegemiseks kasutada onboard creative-i v6i jumal teab mis helikaarti aga kui tahad v2ljundist kuulda kvaliteetsemat heli sis oleks ikka m6tekam soetada yks helikaart millel on vähemalt yks 24 bit/96khz konverteriga väljundi olemas. Arvutiga muusika tegemise juures sõltubki ju kvaliteet mis välja tuleb helikaardi konverteri kvaliteedist ja see võiks ikka pisut parem olla küll.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

No siis ajab see SB Live! 7.1, 24-bit, 96kHz (400EEK) asja ilusti ära! :D
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

HElikaardist

Postitus Postitas Muhv2003 »

Mul isiklikult on olnud kokkupuude sb audigiga 2-ga ja selle draiverid saakkisid sajaga Cubase all. Samuti tekib selle kaardi draiveritega ylepea suur latency kui mitmeid soft synte koos kasutada, kui vaadata ringi v2lismaa musa tegemise foorumites sis inimesi hoiatakse creative kaartidega musa tegemise eest , aga muidugi kuii rahakott ei kannata paremat osta, mis sis ikka teha.

EDIT:

Soovitaks kasutada: m-audio, Esi, Rme sound kaarte ,need juba alt ei vea.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Need maksavad ka üle 1000... :(
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Creative kaartidega muusika tegemise eest??? Nooooooh kui nüüd norida siis E-MU on ka creative teema vähemalt mina olen nii aru saanud. Seos umbes samasugune nagu Roland, Boss, Edirol jne. Kui eksin siis ärge kõvasti lööge :D
Lihtsalt SB seeria asjad on mängimise ja filmivaatamise suunaga. Uus FZ? või mis ta oli tundus isegi päris norm kuid samas mis on mõeldud kõige jaox ei sobi millexki.
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Helikaart

Postitus Postitas Muhv2003 »

Ilmselt on Emu seerial mingid paremad kivid ja draiverid , igal juhul emu kaartidega tehakse kyll laialdaselt musa, nende kohta pole veel halba kuulnud. Creativ-i nime kandvad kaardid enamasti on m6eldud m2ngu huvilisele kliendile kes sooviks lihtsalt natukene paremat heli kui seda pakub onb sound kaart ja muidusgi 5.1 heli..

EDIT:

Creative v6ib juurde m6elda igasugu uusi liideseid oma kaartidele, aga creative jääb ikka creativiks ma arvan.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

hkhmm... Ma jätkaks veidi SONAR-i teemat siin.
Niisiis ma sain midi-klaveri ja mängisin sellega Sonarisse noote, aga ma ei leidnud võimalust, kuidas saaks teha nii, et sissemängitud noodid läheksid automaatselt gridiga kohakuti, kuna muidu käsitsi mängides tuleb noot täpselt sinna, kus klahvi vajutan, aga mõnikord ma ei taha vaba-käe noote vaid ikka täpselt rütmiga sünkroonis olevaid. :P
Uurisin küll, aga midagi sellist ma ei leidnud, aga põhimõtteliselt peaks ju ehk olema? :roll:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Quantize käib Processing menüü alt. Sonaris saab seda teha PEALE nootide salvestamist ( erinevalt vist Reasonist, kui mu mälu alt ei vea )
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Aitäh, Raen, toimib jah. Ehk siis: Process--Quantize...
Sealt avastasin veel mõningaid vigureid, mis teevad töö lihtsamaks. Reasonil polnud ja sel pidi kõik käsitsi hiirega paika udjama! :D
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Tekkis üks kiire küsimus, kuidas saan ma heli lõigata sonaris, tahaks nagu sämpleid lõikuda. Helpist ei leidnud või ei osaka otsida õigemini :)

PS olen sonari alal täis võhik :wink:
Vasta