kuidas saab???

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
madis124
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: 06 Sept 2007, 17:26

kuidas saab???

Postitus Postitas madis124 »

Mul ei õnnestu kuidagi Cubases ReWire kanalist tulevat asja lindistada.Häda selles ,et rütm tuleb mul Reasonist ja ülejäänud on Cubases.Nüüd sooviks salvestada selle audioks mis reason ReWire kaudu cubasesse mängib aga ei ole kohta kust seda lindistama panna ja ei saa ka kusagilt suunata mõne audiotracki sisendisse.Et kas on selline asi ültse võimalik ja kui on, siis kuidas moodi ma tegutsema peaks.Ja kas on äkki mingit programmi mis teeks virtuaalseid sisendeid ja väljundeid.
PriitS
Äss
Äss
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Veebr 2006, 19:51

Postitus Postitas PriitS »

terv, ma ei tea kas sellest infost on abi aga.. reaalajas ei saagi äkki lindistada. Vähemalt VST instrumente mitte kus peab tegema audio mixdowni
(eeldusel et on tegemist midi trackiga). Äkki töötab see Reasoniga samamoodi? Vaatad et input oleks ReWire ja outputiks kasutuses olev helikaart. Reason oleks siis nagu VST instrument.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

See on hea küsimus. Kuna endale sai ka just soetatud uus Sonar ja Reason, eesmärgiga viimast läbi Rewire esimese tiiva all vajadusel jooksutada, siis katsetasin nüüd ka, kuidas sealt asja audiofailiks saada. Ja ei osanudki, kuigi katsetasin nii- ja naamoodi ... :(

Tuleb hakata manuaalides tuhnima. Kui selgeks saan, kirjutan siia ka.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

No nii. Sonari manuaal ütleb üheselt, et Sonari jaoks on läbi ReWire ühendatud Reason, nagu tavaline VST instrument. Seega kõik mixdownid ja bouncid käivad, nagu VST instrumentidega ikka.

Tegin siis uuesti proovi ja saingi asja kenasti käima. Probleem, miks esimene kord ei õnnestunud, seisnes selles, et Sonariga on see tülikas nüanss, et seni kuni sekventseris pole ees ühtki MIDI-nooti või audiofaili, ei toimi ka "play" nupp. Ega ka mixdown.

Tekitasin siis esmalt ühe "tühja" takti, lohistasin selle natuke kaugemale ja ennäe rõõmu - kohe sai ka Reasonist signaali bouncides kätte. Tõsi, ainult sinnamaani, kuhu see "tühi" takt oli lohistatud ... :D

Aga muidu toimis kõik kenasti, proged olid omavahel sünkroonis ja töötasid nii bounce to tracks, kui ka export audio file korraldused.
Vasta