Helikaart jamab!?

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
reix
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 11
Liitunud: 23 Jaan 2007, 11:32

Helikaart jamab!?

Postitus Postitas reix »

selline probleem helikaardi Lexicon alphaga, et kui teen näiteks musa Fl Studioga ja samal ajal tahan näiteks winampi kuulata siis teeb helikas ikka väga jubedat häält ja FL jookseb kokku. JA üldse nagu 2 asja korraga kuulata ei saa, mis jama on?? Helikaart on alles ostetud music centerist. maksid mingi 2800.-, et peak ikka suht korralik olema vms.

Help :(
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

pakun ühe variandina, et ta üritab siis korraga kahe erineva kaardiga/draiveriga mängida äkki? selles mõttes, et kas winambist on määratud, et ta seda sama helikaarti kasutaks, mis fruitygi?
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Miski läheb sul seal konflikti jah. Nagu Seidy soovitas, vaata mis draiverit winamp kasutab ja pane see ( kui pole ) Lexiconi peale. Integreeritud kaardi keelaks ma device managerist hoopiski ära, et ei segaks.

Ja alati tuleb kasuks ka kõik muu liigne ära keelata - http://www.musicxp.net/tuning_tips.php
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

On seda endalgi E-Mu kaardiga ette tulnud...üks asi mis võib veel olla on, et FL'is jookseb üks kell näiteks 96KHz ja winamp üritab mängida oma 44,1KHz'iga tulemuseks on 44,1KHz'i üles konvertimine reaalajas mis võib masinal üle jõu käia või siis ei saa driverid sellega üldse hakkama. Ise olen vähemalt sellele järeldusele jõudnud...kui sequencer ja winamp ühe kella peal jooksevad või 44,1 ja 48 siis pole probleemi.
mxer
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 15 Juul 2005, 21:30

Postitus Postitas mxer »

Aga miks sul on vaja üldse fli ja winampi koos jooksutada?
lihtsalt huvi pärast küsin.
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

näiteks "kuulad ja püüad järgi teha" meetod? :D
reix
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 11
Liitunud: 23 Jaan 2007, 11:32

Postitus Postitas reix »

Seidy kirjutas:näiteks "kuulad ja püüad järgi teha" meetod? :D
nääh kus sa ära arvasid :D
Vasta