Tulevik

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Tulevik

Postitus Postitas Defmic »

Mul peakeses väikene segadus, äkki aitate natukene korda luua:
Ma käin praegu gümnaasiumis ja tahaks oma tulevikus muusikaga tegeleda ja selle eest ka raha saada 8)
Paar küsimust/probleemi on ainult:
Kas kusagil on võimalik õppida arvuti muusikat ja produtseerimist?
Näeks ennast hea meelega tulevikus kuskil stuudios töötamas.
Kahjuks aga ma ise laulda ei oska ja instrumente ka ei valda eriti. Kui muusikat õppida, siis ilmselt on pillumängu ja asju vaja :roll:
Aga arvutiga asjade tegemine on väga südame lähedane. Sammuti ka laulude lindistamine jne.
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

EMA's on võimalik õppida elektronmuusikat - aga! seal tahavad nad vinget eelnevat haridust a la muusikakoolid jms.
G. Otsas on võimalik õppida helireziid aga jällegi tahavad muusikalist haridust...mingi võimalus muusikaga tegeleda on vist Tartu Ülikoolis meediat õppides :)

Kui keegi teab rohkem võiks mulle ka teada anda :P

Üldiselt võid ju ise ennast kuhugi stuudiotesse pakkuda...
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

EMA ...ehk?

krt peab ikka muusikakooli lõpetama nähtavasti, võiks ise ka nagu kuskile elektronmuusikat ja stuudiotööd õppima minna tulevikus. :roll:
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

EMA = Eesti Muusikaakadeemia
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Lohutuseks olgu ehk tõdemus, et muusika ( nii ise musitseerimine, kui ka teiste esituse ülesvõtmine ) on valdkond, kus kõvad diplomid suurt ei maksa. Selles mõttes aus värk - loeb eelkõike tulemus, ehk siis see, kui kõva sa TEGELIKULT oled.

Ma ise olen seda meelt, et tegelikult tuleks ikka mingis õppeasutuses põhi alla laduda ja sinna otsa siis ise juba juurde ehitada. Aga on küllaga andekaid ( ja kuulsaid ) muusikuid, kes muusikateooriast mõmmigi ei tea. Olgu või näiteks Irwin Berlin ( "White Christmas" jne ), kes oma laulud tavaliselt teistele nooti panemiseks ette ümises. Ja legendi järgi olevat klaverilgi ainult C-duuris osanud mängida ... :D

Nii, et ametlik harimatus ei sega su talendil säramast! :D

Ainult, et kõva tööd on vaja enda kallal teha.

PS. Tunnen üht väga asjalikku helikeerajat, kes ise sugugi viisi ei pea. Seega, ei pea ise muusik olema, et head heli keerata.
Viimati muutis raen, 05 Veebr 2007, 13:21, muudetud 1 kord kokku.
juuliusaugust
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Mai 2006, 13:02

Postitus Postitas juuliusaugust »

EMA-s on sisseastumisel eksamid, mille hulka kuulub ka solfedžo. Ja seda vist igal erialal, kui ma õigesti mäletan.
Kasutaja avatar
sheridan
Tegija
Tegija
Postitusi: 32
Liitunud: 12 Juun 2006, 08:12

Postitus Postitas sheridan »

välismaa on ka võimalus. kui omal pappi rohkem koguneb, lähen küsimusteta ... ja punktipealt sellele erialale, mis huvi pakub ...
"I don't use Logic, I use Reason" - Unter Null
Vasta