Reaktor5 by NI

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
marx
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Jaan 2007, 20:38

Reaktor5 by NI

Postitus Postitas marx »

tekkis huvi kui paljud kasutavad sellist geniaalset proge!!!!!!
alvin18
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Sept 2006, 08:10

Postitus Postitas alvin18 »

mina kasutan. ja tõesti geniaalne asi. Aga selleks, et seda tulemuslikult kasutada, peab doktori kraad olema ma arvan:) Täitsa selgeks seda ei saakski ilmselt, tuleb kasutada ainult asju mida vaja. Mina olen kasutand ainult valmis ansambleid, ja siis lohistand nad sinna reaktorisse ja olemasolevate presettidega mölland. Oma efekte, samlpereid jne jne ka võimalik luua...aga jah, selleks vaja tuumateadust vist.
marx
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Jaan 2007, 20:38

Postitus Postitas marx »

....see jah selline proge...mis niiväga kerge ei ole ...........just see asjade ehitamine ........siin yhe hr.ga ehitasime 16 kanalise mixeri, sinna juurde veel siis limitter ja compressor........päris nullist ei ole veel instrumenti ehitand, yhest olemasolevast instrumendile hakkasin asju juurde lisama.
ja muusika mis mina teen...teeme..on reaktor asendamattu.......pedigree 30.dec.06 live intro oli reaktoriga tehtud..........miskine jama on aint seal nende "soundide" välja saamisega........ehitad valmis kyll aga välja saamisega jama keiss võix teistmoodi olle...et ei peax RECordima seda nn. soundi...ja lugu kui sellist tervikuna reaktoris kokku ei saagi panna. selle mixeri ehitamine oli ka sellel eesmärgil et palju erinevad intrumente saax korraga kuulata.........
wave travelizer ja grain states ikke elu vinged intrumendid juba kaasas....
alvin18
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Sept 2006, 08:10

Postitus Postitas alvin18 »

lugu vist teha seal päris ei saa jah...kuigi seal annab ka miskise sequencery kokku panna või kasutada olemasolevaid, ja siis nende kaudu kutsud välja mis vaja on. aga väga tülikas vist. aga jama on see ka et nt fruity midi kontrolleriga ei saa seda asja eriti nagu juhtida ju??? või saab? üritasin küll, ainuke mis tegi oli et sai nt piano roll vahendusel selle wave tranelizeri presette vahetada, aga nt kui ma leian ilgelt laheda drumloopi, siis ma tahaks juhtida kõike eraldi - hihate, kicki jne jne. ainuke väljapääs mis ma leidsin oli lasta sobiv asi wav failiks ja siis see fruitysse sikutada. pole üldsegi mugav. ja reakotor hakkab kohe häält tegema, kui ma fruitys vajutan play nuppu, isegi kui mul pole patterni kaudu seda välja kutsutud. või siis ma lissalt ei oska:) kui keegi oskab võiks anda näpunäiteid...ühesõnaga kuidas seda reakotrit kasutada nii nagu ma kasutan suvalist vst sünti???
Vasta