miks raen kõiki teemasid alustab??? kamoon!

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
joho
Algaja
Algaja
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Aug 2006, 22:38

miks raen kõiki teemasid alustab??? kamoon!

Postitus Postitas joho »

Tegelikult on siin foorumis piisavalt vähe inimesi, et kõik võiksime n.ö omavahel tuttavaks saada.

Kes on kess ja kui kaua mida on teinud jne jne.

Mingi stoori oleks huvitav.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Asi sai alguse sellest, et Enar pani püsti meie suguvõsa serveri. Siis mingil ajal tekitas ta juurde selle foorumi, et ta nooremal vennal ikka lõbus oleks. :)

Kuna mul oli juba ammu peas mõlkunud mõte taolisest ( eestikeelsest ) muusikategijate foorumist, siis haarasin muidugi võimalusest kinni. Tasapisi tuli rahvast juurde ja nii see foorum hakkaski selliseks kujunema, nagu see täna on.

Päris alguses oli meie poliitika selline, et kõik teemad polnud mitte päris kõigile avatud, aga praegu pääsevad kõik kes registreerunud, pea-aegu igale poole ligi oma teemat algatama. Andke tuld! :D
Paide Piim
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 21
Liitunud: 06 Jaan 2006, 07:07

Postitus Postitas Paide Piim »

Mina Raenu küll ei tunne aga üldiselt talle mitu kuldset tugrikut minu poolt oma positiivse ja eesrindliku suhtumise eest.Mis teeb Raenu foorumit paremaks kui teised foorumid on:familiaarsus ,ple sellist toorest ülbitsemist ja lajatamist ,nagu radas ja mujal teinekord.Raeni arvustused jms, eelkõige pühendumus ja enda nägemuse lihtne äraseletamine ,mida ilmselt nii mõnigi näit kodustuudiovärgiga alustav või juba tegev muusik kuulda võtab.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Aitähh kiitmast! :)

Eks foorumi üldmulje ole kõige selle liikmete postituste summa. Nii, et kui see üldpilt on positiivne, siis võime kõik enda terviseks klaasi tõsta.

Selle foorumi poliitika on aga tõesti tolerantsus ja vastastikune viisakus. Läbustajaid siin kaua ei hoita.
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Postitus Postitas enar »

miks raen kõiki teemasid alustab??? kamoon!
Esialgu oli see foorum tõesti Raenu sooloprojekt ning ainult tema alustas uusi teemasid. Nüüdseks oleme seda Raenuga arutanud ning kõik, kellel on midagi tarka öelda, on teretulnud alustamaks uusi teemasid.
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Re: miks raen kõiki teemasid alustab??? kamoon!

Postitus Postitas enar »

Upitan seda postitust, ehk siis kõik, kelle on midagi tarka öelda, andke tuld :D

Olles (kunagi) kõva muusikahuviline, on mulle tõeliseks naudinguks praeguste tegijate tegemisi jälgida ning kuulata.
Vasta