Cubase SX3 vs. SONAR 5

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Typhos
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Sept 2005, 10:30

Postitus Postitas Typhos »

StargateMax kirjutas: Kuna ma ei tegele videotele musa panemisega, siis pole ju Nuendo jaoks vajadust. Või on sel mingeid muid eeliseid veel?
Muid eeliseid ei ole, seega pole sul tõesti vahet, kas kasutad Nuendot või Cubase`i.
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Olen paar päeva Cubase näppinud, aga ei saa ühest asjast aru, kui ma teen stereo raja ja impordin sinna sämpli, siis ikkag lükkab cubase selle kahele eri rajale :? Aga kas on ka võimalik ühel rajal stereo sämplit hoida :?:
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

proovisin ja proovisin aga mina kül moodust ei leidnud kuidas ta stereo sämpli kahele channelile paigutab... äkki viitsi dpildi teha..?
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Tegin, esimesel on siis näha, kui importida, siis lööb sellise kirja, kui panna, et ta paneks ühele reale, siis paneb need järjest, aga mitte stereona.

http://www.zone.ee/keldrimuusikal
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

kuradi imelik...
aga proovi siis importida kui sa mingit kanalit ette ei tee..?

kui ma oma nuendo õpetajat näen siis küsin igaksjuhuks ka järgi.
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Kui kanalit ees ei ole, siis teeb ikka kaks mono rada.
Ei leia nagu lahendust sellele.

Proovisin video faililt heli importida ja tuli stereo :shock:
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Huvitav, kas kellelgi Cubasega sellist närviajavat probla ka on ette tulnud, et musategemise käigus mingil põhjusel täitsa lambist pannakse kõikide MIDI-trackide instrumendiks üks ja sama, siis peab uuesti käsitsi kõik õigeks tagasi panema! :evil:
Teeb tigedaks, kui on juba 6-7 korda lihtsalt lambist kõik läinud nt. Stylus RMX-iks, kuigi mul on kasutusel Kontakt, Embracer, FM7, Trilogy ja Bandstand. Need pean koguaeg käsitsi tagasi panema, kui avastan, et järsku ei tule häält, vaid ainult trummiklõpsud jms, mida see RMX teeb muidu.
Äkki ma vajutan mingit vale nuppu? Põhiline on CTRL+S, CTRL+C, CTRL+V ja topeltklõps midi-rajal, et key editor ette saada. Siis tavaliselt viskabki segaseks asja. :roll:
Nimekiri läks liiga pikaks, seega: https://equipboard.com/stargatemax
stargatemax.com
Vasta