Vajaks abi looga

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Vajaks abi looga

Postitus Postitas Seidy »

Niisiis tüüpiline probleem - on lugu kuid see jääb pooleli kuna ideed pole. Muidu alustaks tõesti jah otsast ja teeks midagi uut ja veelgi huvitavamat aga probla selles, et seda on juba vaja pühapäeval, kus hakkab pihta loo salvestamne: kõik otsat peale. Aga lugu uleb mul valis teha ennem :roll: Siiamaani olen teinud viletsalt ette kõik: mõned asjad veidi nihkes, helitugevustega on ka natuke jura, trummid on mingist luubist võetud, algul on kuulda, et "rütmikitarr" luubib jne, aega ka ju vähe ja ei jõua kõike teha. Niisiis põhiline probla on, et lugu on tehtud niipalju: http://djseidy.pri.ee/stuff/projekt%d5HG1_2.mp3
ja ei oska edasi teha.
on kellegi mingeid soovitusi, kuidas lugu edasi võiks minna. Selge et sinna otsa peaks tulema veel üks refrääni koht aga millega seda alustada-huvitavaks teha. Kõik ideed on teretulnud. :wink:
Taimo
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Veebr 2006, 08:39

Postitus Postitas Taimo »

Mis sellest üldse tulema peab? Mu meelest sul seal materjali küll, millega edasi mängida/kombineerida. Võibolla üks kidrasoolo vahele pookida :wink:
Minu kõrva häiris praegu kõige rohkem see elektrooniline soolotrummi saund, aga see vist oligi sul sellisena mõeldud.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Ise-enesest on see sul hea algatus sedasi kollektiivselt lugu arendada. Eks bänditegemise põhiline trump ongi selles, et iga liige annab oma panuse ja üritab lugu "enda moodi" väänata. Kokkuvõttes tuleb välja mitmekihiline ja huvitav segu. Üksitegija ammendab ennast oluliselt kiiremeni.

Aga sinu loost - selles sinu audioklipis keerleb sisuliselt sama loop algusest lõpuni ja minul paraku küll väga mõte liikuma ei hakanud :(

Võibolla aitab, kui mõtled klassikalisele loo ülesehitusele, a la salm-refrään-salm-refrään-bridge-refrään jne

Üleüldse, mina olen enda puhul täheldanud, et kui loo sünd algab sellest, et esmalt mõtlen ma kõik oma peas valmis ( meloodia, harmoonia, tekst, vahel isegi panen instrumentide partiid mõttes paika ), siis saab lugu ka suurema sünnitusvaluta valmis. Kui aga üritan mingi loobi peale jämmida ja lugu tekitada, siis enamasti lõpetan nurgas, nagu sina praegu - trumm mürtsub, kidra käriseb aga lugu ennast pole ... :roll:
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Postitus Postitas Seidy »

trummisaunidst jah niipalju, et hetkel on elektrooniline niikaua, kuni ma pole veel seda peale mänginud. Sellega läheb muidugi ka aega. :D
Kasutaja avatar
Meelis Cortland
Algaja
Algaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Mär 2006, 02:02

Stuudio

Postitus Postitas Meelis Cortland »

Kui see su pyhapaev veel saabunud pole siis parim soovitus sulle oleks, ara mine stuudiosse. Selle stuudio raha eest osta parem paar pulka oma set-up-isse ja sa oledki stuudios, tervelt 24h paevas, iga paev. See lugu tehniliselt niikaugele viia et sellest paris produkt saaks, votab aega. Muidugi see blokkide jarjestus a-la salm ref bridge, kaib kiirelt, 5 min ja valmis, kuid siis hakkab see viimistlemine. Selle jaoks on tiba aega vaja. Yhe paevaga seda stuudios ara ei tee. Pead kuulama ja siis korva puhkama ja kuulama ja korva puhkama, jne.
Kirjutan siin seda selleks, et su sound on piisavalt hea, natuke veel vaeva naha ja sul pole stuudiot vaja. Muidugi iseasi kui see millest sa raagid on 'label' tahendab sul on record deal. Istu maha 5 min. ja motle.
'Oled See Mida Sööd'. Ma ei tea kuidas teiega, aga mina olen inimene.
Vasta