Roland EXR 5 või siis EXR 5s

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Roland EXR 5 või siis EXR 5s

Postitus Postitas Project X »

Haudi :)

Kui lapsel on igav siis hakkab ta lollusi tegema - see on ammu teada tõde :D Sain siin päris kurjaks oma sündi peale milleks on siis Roland EXR 5.
Kuna ma ei ole siiani ära õppinud automaatsete akordide mängimist (ühe näpuga toksid akordi) siis oligi mu sündil üheks suurimaks hädaks täisklaviatuuril akordide äratundmise puudumine. peale selle käisid veel mõned asjad pinda.
Toksisin siis googlesse oma sündi nime sisse ja ohhooooo komistasin sellise foorumi postituse otsa http://www.synthzone.com/ubbs/Forum37/HTML/012484.html
Roland EXR 5 softi vahetamisega EXR 5s'iks.

Mis seal ikka hurraaga uus tarkvara peale ja oligi olemas :P lisaks full keyboard akordide äratundmisele lisandus veel võimalus polüfooniat välja lülitada. Tänu sellele saan nüüd ägedaid analoog käike mängida :)
Portamento võimalus tuli ka juurde + iga kanali volume kontroll jne jne.
User patche saan ka nüüd 10 asemel 100. Automaatpõhjadel saan algusesse panna count in'i mis hõlbustab rütmi tabamist.

väga vinge värk !!!

Ahjaaa üks lisa veel nüüd ei pea ma sünti midi kablat pidi enam arvutiga ühendama. Roland EXR 40 sündile mõeldud driverite abil saan ma USB kaabli kaudu MIDI infot liigutada.

Kokkuvõtteks EXR 5 polegi nii kehv sünt - enam ei tahagi maha müüa :D
Vasta