...

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Eelvõim suhtes sootiks midagi muud:
M-Audio DMP3
Presonus Tubepre

Neid "reklaamis" Raen ka kuskil siin foorumis 8)
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

...
Viimati muutis sethh, 19 Juul 2010, 12:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Yeah, alati valmis aitama, mis see kell ongi ... krt 2 öösel! :D

Pean tunnistama, et USB ja FireWire seadmetega olen ise vaid põgusalt tuttav, näinud olen, aga pikemalt katsetanud mitte. Küll aga on nende kohta palju suht negatiivset lugeda olnud. Infoedastus on neil ikka aeglane, võrreldes helikaardiga, mis emaplaadile istutatud ja sealt tulevad tahestahtmata piirangud träkkide arvus, taktsageduses jne. Mulle on jäänud mulje, et USB ja FW on eelkõige ikka kas livemuusikule, kes kasutab laval läpakat pillina, või siis prooviruumis mingi kiire demo salvestamiseks. Kui hakkad tõsisemat projekti vedama, siis võib USB/FW süsteem lahjaks jääda.

Olen ka ise mõlgutanud ( eelkõige FireWire ) mõtteid, aga ikka jõudnud selleni, et kuniks mobiilsus pole mulle prioriteet nr.1, siis ei hakka endale ise häda kaela tõmbama ja jään klassikalise lahenduse juurde.

Sellest poliitikast lähtuvalt võiks neist kolmest, mida sa välja pakud, valida Gina3G. See pole nimelt USB või FW, vaid tavaline helikaart, millel konverterid jm stuff toodud eraldi karpi. Näeb väga sheff välja ja olen seda ise ka palju kordi piilunud :) Echo kaartide kohta pole suurt midagi halba kuulda olnud ja Echo on samas liigas, mis M-Audio, Terratec jne - st. mitte mingi tipptase, aga kindel ja tuntud laiatarbekaup.

Üldiselt on muidugi nii, et üksikutest osadest ( mille oled ise valinud! ) koostatud süsteem annab kindlasti parima kvaliteedi ja näiteks mikserpuldile ülesehitatud süsteem pakuks sulle lisavõimalusi, aga kindlasti ajab ka Gina3G asja ära. Mugav pealekauba.
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

...
Viimati muutis sethh, 19 Juul 2010, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Dünaamilise koht on ikka livel või siis, kui stuudios, siis võetakse selliseid asju, millel lärm kõvem ( soolotrumm, mõni ilgelt kõvasti röökiv laulja jne ) aga põhitöö stuudios käib ikka kondekaga - on oluliselt tundlikum ja laiema sagedusribaga.
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

...
Viimati muutis sethh, 19 Juul 2010, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Nagu näha, noolid ikka Juli@-t? :D

Direct Wire digital patchbay on Juli@ signaali-manageerimis programm. See võimaldab siis signaali suunata näiteks helikaardi füüsilisest sisendist sekventserisse, aga ka erinevate programmide vahel. Põhimõtteliselt on kõigil helikaartidel selline tarkvara kaasas, lihtsalt siin tundub see olema natsa võimalusterikkam ja sestap ka asjale kõlav nimi pandud.

GSIF draiverit aga vajad sa siis, kui tahad kasutada GIGA-samplerit. http://www.tascamgiga.com/intro.php
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

...
Viimati muutis sethh, 19 Juul 2010, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Project X
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 09 Aug 2005, 16:01

Postitus Postitas Project X »

Pole sellel E-MU'l midagi nii keeruline mixer...Minuarust on asi väga loogiline ja heade võimalustega :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Ma sain informeerituks, et Juli@ konverterid olevat ikkagi paremad Audiophile jm omades
The PCI card ( et siis Audiophile - Raenu märkus ) itself supports both 3.3-Volt and 5-Volt switching to give it the widest compatibility, and uses AKM's AKM 5385A analogue-to-digital converters and AKM 4358 D-As — in both cases, the same as are used on ESI's Julia ... ( http://www.soundonsound.com/sos/mar05/a ... ile192.htm )

PS. Kõik siin kõne all olevad helikaardid on tegelikult odava otsa laiatarbekaup, nii, et mingist erilisest kvaliteedivahest siin vaevalt juttu saab olla - üks kuldne keskpära puha!

PPS. Tundub ehk naljakas, et teen promo asjale, mille kunagi ära müüsin, aga, nagu Project X ütleb, E-MU mikser on igati loogiline ja mis peamine - väga praktiliste ja reaalses elus kasulike funktsioonidega.
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

...
Vasta