anke nõu!

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

eminents

anke nõu!

Postitus Postitas eminents »

selline teema siis,et plaan ka kodustuudio teha:) aga asjatundjad võiks rääkida arvutitest,millist soovitate jne.. kust saab just seda osta..,ja siis et kuidas ruum helikindlaks teha,mingid seinad? kuidas teha?või mingi muu moodus? siis huvitab mikrofon ka suht koht,et millist soovitate,mitte väga kallist aga samas kvaliteet...kvaliteet ja hinnasuhe võiks enam vähem ok olla:D ja siis see kaa et on olemas mingi mikser pult,ei oska ühendada ega midagi:S(ei jaga matsu):( see oli enne raadiostuudios niipalju tean,proovin kindlaks teha millega tegu:D siis isegi mingi sünt on ja:D segane tekst tuli:S sorry:) ma algaja kaa aga seepärast mu armastus muusika vastu kao;) inimene õpib...
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Ma arvan, et parim nõu, mida sulle hakatuseks anda saab, on soovitus see foorum põhjalikult läbi lugeda. Usun, et leiad enamusele oma küsimustest ka vastuse. :wink:
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Stuudio koju

Postitus Postitas Muhv2003 »

Mis stiilis musa tegema/lindistama hakkad, kas ja palju pille lindistama hakkad. olenevalt sellest ka stuudio tehnika . Millised on su vajadused yhes6naga.
eminents

Postitus Postitas eminents »

põhimõtteliselt hakkaks nagu hiphop muusikat tegema:) et siis muusika taustu arvutis(programmiga)+soov oleks ka lindistada mõne sõbra lugusi tulevikus vb enda omi:) hea oleks teada milleks see helikaart hea peaks olema!??mis mikrit lindistamiseks soovitate? sorry mehed olen veel tõsiselt algaja:S aga tänan vastuste eest:)
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Eestis on neid kollanokasid küll, kes teevad räppi saja kroonise mikrofooniga, seega selgita kõigepealt välja, kas sust asja saab, see ruum ei tee sust eminemi 8)
eminents

Postitus Postitas eminents »

suht õige jutt sul muidu:D aga ega ma ei tahgi eminem olla;) teen muusikat eelkõige endale,ja alustaks kvalideediga;)
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Kui tahad alustada kvaiteediga, siis kõigepealt tee selgeks, kui suur on eelarve, eks seal siis küsi siit, et mis selle eest saab?
eminents

Postitus Postitas eminents »

ütleme,et viiskümmend tuhat..siis mis selle eest saaks tasuks osta,kust saab? :?: tänud ette ära :D olen ise otsinud ka netist aga aega vähe ai jaga ka eriti :oops:
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

See 50 000 on selles suhtes täitsa pekkis raha, et mina kavatsen oma 4 000-gi nii palju kui ajude äravool ja info sissevool võimaldavad kvaliteeti tegema hakata. Ma saan asjad küll odavamalt aga noh. 50 000-eest stuffi. Hiphoprap. Kadeduse pisik. Mul üks sõber teeb ka rappi aga ta on päris asjalik ka, umbes Chalice tase juba. Tal on mingi circa 4000 kondendsaator mikrofon, Tascami 4000-ne USB helikaart, lapakas, mingid maiteamis pehme stuff lambist kohtadesse seinade külge kleebitud, palju palju piraat tarkvara, Korg Triton LE sünt ja minulaadset külalis muusikud (kitarr, vokaal) kelle jaoks on vastav setup ka hea. Aga, et seda scece aretada sellise raha eest tasuks tõesti mõelda kas sa oled üldse nii hea ennem?! Mina olen juba 4 aastat lindistanud oma lugusi line in -> plokk -> kitarr või line in -> mikrofon setupiga ja usu mind, et oma muusikat aretada see polegi kõige hullem. Hetkel tahan ja hangin küll uut stuffi ikkagi. Cheers!
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

No kui vanemad rikkad on siis miks mitte :lol:
Aga soovitan tee kõigepealt oma esimene taust valmis ja mõni lugu ka ja siis küsi sõpradelt arvamust. Mõttetu on panna ju 50000 magama sinna, kui sa poole kuu pärast lõpetad.

@ Sethh

Äkki saad selle räppari esinejanime öelda :?:
eminents

Postitus Postitas eminents »

ütleme nii,et see summa oli lagi! ja see ei tulegi niiväga minu tarbeks vaid ühte asutusse kus saaks seda paljud kasutada,raha tuleb projektiga pole rikkaid vanemaid!

EDIT:

ja ega ei arva et tasemel tehnika kohe muusikut kellestki teeb,kui annet pole siis pole mõtet pigistada "seda" sealt kus seda pole! lihtsalt kui on võimalus enda vabaaeg veeta muusikat tehes,eriti kui veel asja vastu huvi on! siis miks mitte!?

Mitu posti pandud kokku ühte Enari poolt :)
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

eminents, tutvu palun veelkord meie foorumi reeglitega. Oma postitusi saad alati muuta-täiendada, kasutades "muuda" funktsiooni.
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

Defmic kirjutas:@ Sethh
Äkki saad selle räppari esinejanime öelda :?:
Jes, ta on tDrop. Aga see on puhtalt minu arvamus, et ta selline tase on põhinedes uuemale väljaandmata materjalile - selle lüürilisele ning artikuleerimise originaalsusele ja muusika tase paranemisele.
eminents

Postitus Postitas eminents »

sorry raen :oops: aga tdrop on ju tegelt hiphop muusika maailmas suht tuntud tegelane :wink: ja tdrop on tõesti heal tasemel,isiklikult kuulan tdropi rohkem kui chalice-i :P
sethh
Tegija
Tegija
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Jaan 2006, 22:09

Postitus Postitas sethh »

Heh, ma ei teadnki. Bling :D Igastes meil oli selle Tascam U122a suht mõnus lindistada tema pool ja ülejäänd ta uus kraam saundib ka hästi. Mudugi miximisest oleneb ka, aga see tuleb tegelemise ja ajaga ma loodan. Sellest lähtudes ma raenilt muudkui pärima ennem, et kas see hea kas see Tascam hea, aga raen vastama see meibi oke aga E-mu on selle hinnaklassi maailma kuningas ja vot.
Vasta