Sisselogimine

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Sisselogimine

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

Minule on siinne sisselogimine väga meeltmööda. Parool ja kasutajanimi sisse ning vajutad enterit. Ja oledki sees, aga siit ka üks loll küss. Mind huvitab, et kas väljalogimisel ei saaks mõnda klahvikombinatsiooni kasutada? Asi oleks mugavam nii mulle, kui paljudele teistele.
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas enar »

Ilmselt peab ikka leppima selle üleval paremal nurgas oleva "Logi välja" nupul klikkimisega.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas raen »

Ma lisaks, et minul on asjad sätitud kogunisti nii mugavalt, et tänu Keychain'ile on mõlemad lahtrid juba eeltäidetud ning sisselogimiseks vajutan vaid enter 8)

Tõsi, välja oskan ka mina vaid hiirega logout vajutades
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

raen kirjutas:Ma lisaks, et minul on asjad sätitud kogunisti nii mugavalt, et tänu Keychain'ile on mõlemad lahtrid juba eeltäidetud ning sisselogimiseks vajutan vaid enter 8)

Tõsi, välja oskan ka mina vaid hiirega logout vajutades
Ja mulle see meeldib :) Sisselogimine. Aga välja - no pole hullu saame ilusti hakkama
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas enar »

Googeldasin natuke ning tuleb välja, et ikka on võimalik klahvikombinatsiooni abil välja logida. Tõsi, see klahvikombinatsioon sõltub veidi veebisirvijast. Google Chrome puhul on selleks Alt+X, Firefox puhul aga Alt+Shift+X. Muid sirvijaid ei ole mul paraku proovimiseks käepärast, aga see X seal lõpus on neil kõigil ühine.
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

enar kirjutas:Googeldasin natuke ning tuleb välja, et ikka on võimalik klahvikombinatsiooni abil välja logida. Tõsi, see klahvikombinatsioon sõltub veidi veebisirvijast. Google Chrome puhul on selleks Alt+X, Firefox puhul aga Alt+Shift+X. Muid sirvijaid ei ole mul paraku proovimiseks käepärast, aga see X seal lõpus on neil kõigil ühine.
Jee - Tänud enar
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Re: Sisselogimine

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

Isiklikult minule see väljalogimine kohe lausa meeldib :D
Vasta