Saidi reostus

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Saidi reostus

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

Panin selle küsimuse ka Arvustused rubriik, aga bann oli. Ma ei tea milles asi, aga mul on siinne foorum reostatud :(
Kuidas asi välja näeb. - Kui logid foorumisse sisse ( isegi kui ei logi) tuleb ekraani vasakule äärde ülevalt-alla teise firma aken. Seal on küll rist millega aken kinni panna, aga kui klikid mingile teemale tuleb jälle see välismaine jama akna all on on eestikeelne reklaam. Siit ka selle kohta küsimus. On see normaalne?
Seidy
Äss
Äss
Postitusi: 201
Liitunud: 01 Dets 2005, 18:59

Re: Saidi reostus

Postitus Postitas Seidy »

Juhtub see ainult ühe konkreetse seadmega foorumit külastades või kõikidega? Tundub, nagu sul oleks arvutis pahavara. Soovitaks sellega arvuti üle käia:
http://www.superantispyware.com/

Peale selle on Adblock plus abiks igasuguste tüütute reklaamide vastu kui Firefoxi kasutad (võimalik, et ka teistele brauseritele olemas)
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Re: Saidi reostus

Postitus Postitas enar »

Sait peaks küll täiesti puhas olema. Ei ole siin ei avalikke ega ka varjatud reklaame, mis midagi sellist teha võiksid. Kui aga kellegi veel peaks sarnane probleem olema, siis andke mulle palun teada.
kuusvarvas1
Tegija
Tegija
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Mär 2012, 00:28

Re: Saidi reostus

Postitus Postitas kuusvarvas1 »

Seidy kirjutas:Juhtub see ainult ühe konkreetse seadmega foorumit külastades või kõikidega? Tundub, nagu sul oleks arvutis pahavara. Soovitaks sellega arvuti üle käia:
http://www.superantispyware.com/

Peale selle on Adblock plus abiks igasuguste tüütute reklaamide vastu kui Firefoxi kasutad (võimalik, et ka teistele brauseritele olemas)
Mul on Chrome, aga ma tegin süsteemitaaste ja kadus ära.Ju ma olin ikka valesse kohta klikkand, et see nõmedus tuli, aga tänud ikka. Firefoxi ma ei salli. See keelab ka siis, kui tõesti midagi ei ole. Toon näite. Läksin mingile teatud lehele ja Mozilla keelas nö. Läksin samas teise brauseriga sellele lehele ja sain lehele. Oman Kaspesrkyt . See peaks ju üsna kõva sõna olema viiruste ja muu jama suhtes, aga sain sellest muudmoodi lahti. Tegin süsteemitaaste ja asi voila.
Vasta